آموزش روشهای دریافت لینک-بخش۳


 
در ادامه ی دو مقاله قبل در ابن مقاله نیز به بحث آموزش روشهای دریافت لینک میپردازیم:
 
۱۹) مقالات PR
مقالات PR که توسط متخصصین حرفه ای تدوین شده است و در سایت های دارای مجوز و سطح بالا منتشر شده است، به شما لینک هایی با کیفیت فوق العاده بالا نیز میدهد. پس بهتر است برای این کار هم کمی بودجه و زمان بگذارید.
 
۲۰)بخش های مشتریان
در مورد محصولاتی که از آن‌ها استفاده می‌کنید، فکر کنید. پیشنهاد می‌کنم با افرادی که در دیگر سایت‌ها نیز این محصولات را می‌فروشند ارتباط برقرار کنید و اجازه استفاده کردن از محتوای‌تان را در ازای دریافت یک بک لینک به آن‌ها بدهید. شاید نیاز باشد چند بار برای برقرار کردن ارتباط تلاش کنید، اما قطعا این کار ارزشمند است. (من چندین بار موفق به دریافت این نوع بک لینک ها شده ام !)
 
۲۱) از هر کس که می‌شناسید، درخواست کنید
بله چرا که نه؛ از خانواده، دوستان و هر شخصی که ممکن است بتواند به شما لینک بدهد، درخواست کنید. آن‌ها ممکن است مایل به لینک دادن به سایت شما باشند، البته باز هم فراموش نکنید که لینک گرفتن از صفحات بی ربط زیاد چیز جالبی نخواهد بود.
 
۲۲) پست ها را بخرید؛ لینک ها را بسازید!
این مسئله کاملا شبیه یکی از تکنیک های قبلی است با این تفاوت که خبری از پست مهمان و یا پست رایگان نیست و شما می‌بایست برای منتشر کردن در یک سایت پول پرداخت کنید. به هر حال اگر قصد دارید برای منتشر کردن مطلب و گرفتن بک لینک پول پرداخت کنید به هیچ وجه بررسی کردن وب سایت مورد نظر را فراموش نکنید. (رپورتاژ)
 
۲۳) دست به تحقیق بزنید و ببینید برای دیگران چه کار می‌کنید
جاسوسی در خصوص رقبا و تحلیل رقبا؛ البته نیاز نیست از اول سراغ حرفه ای ترین و شلوغ ترین رقیب خود بروید، پیشنهاد می‌کنم از چند پله پایین تر شروع کنید.

۲۴) ذکر نام تجاری
سایت brandname.com به شما کمک می‌کند تا نام تجاری خودتان را پیدا کنید. البته شما می‌بایست چک کنید که آیا هر پیشنهادی مرتبط به کسب و کار شما است و یا خیر. اگر این کار را نمی‌توانید بکنید سراغ متخصصان برند بروید تا آن‌ها برای شما انجام دهند، ( البته با صرف مبلغ زیاد )
 
۲۵) ذکر نام
من متوجه شده ام که در بسیاری از وب سایت ها از بنیان گذاران یا مدیران بدون ارتباط دادن به شرکت نام برده‌ شده‌اند. پیشنهاد می‌کنم از این فرصت برای تشکر از آن‌ها و کسب لینک از یک منبع خوب استفاده کنید. (البته اگر معروف هستید و درباره شما صحبت می شود !)
 
۲۶) پیشنهاد محتوا
پیشنهاد محتوا یک منبع پشتیبان عالی است و شما از طریق آن می‌توانید افزایش ترافیک اضافی را دریافت کنید.
 
محبوب ترین سیستم ها عبارتند از:
-rowthHackers
-Medium
-LinkedIn
-Growthub
-Business2community
شما می‌توانید گزیده ای از محتوای اصلی خود را ارسال کنید تا یک توصیف منحصربفرد ایجاد کنید که این مسئله کاملا به شما بستگی دارد. در مورد محتوای کپی، بررسی کنید که آیا پلتفرم “rel=canonical tag” اجرا کرده است که به محتوای اصلی شما باز می‌گردد.

خانه --> اخبار و مقالات --> آموزش روشهای دریافت لینک-بخش۳

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران