آیا سایت شما سایتی قابل دسترس است؟


 
آمریکایی ها معلول به طور مداوم با وب سایت های که نیازهای خود را به حساب نمی اورند مواجه شده است. خوشبختانه بسیاری از محبوب ترین وب سایت های جهان، مانند ویکیپدیا، یوتیوب، گوگل، و یاهو در حال کار سخت برای تبدیل شدن به به کاربران معلول در دسترس است، اما هنوز بسیاری از سایت های بیشتر وجود دارد که یک راه طولانی برای رفتن وجود دارد.
 
توسعه دهندگان به نظر می رسد فکر می کنم که آنها می توانند از فن آوری های جدید و خنک استفاده کنید به سادگی زیرا آنها در دسترس هستند به عنوان نگاه کردن به این فن آوری های جدید و ساخت آنها را در دسترس مخالف نیست. پس از آن به عنوان اگر مردم یک رابط قابل دسترسی به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک رابط کاربری بهتر نمی بینم، اما نه به عنوان چیزی است که شما را از انجام آنچه شما واقعا می خواهید انجام دهید.
 
در واقع، با این حال، در دسترس است نه در همه در تقابل با جذابیت و یا عملکرد. یک وب سایت در دسترس با یک وب سایت خوب طراحی شده و یکی که مردم به مراتب بیشتر از غیر فعال می تواند لذت بردن است. وب سایت با قابلیت دسترسی در ذهن طراحی شده نیز بهتر با کار شماره گیری نمایید تا اتصالات و دستگاه های دستی مانند اپل و تمشک. به عنوان پاداش اضافه، آنها نیز معمولا بهتر توسط موتورهای جستجو مانند گوگل نمایه میشود.
 
شایان توجه است که حتی ممکن است وجود عواقب منفی از نادیده گرفتن دسترسی باشد. هدف اخیرا بیش از ۶،۰۰۰،۰۰۰ $ پرداخت می شود به عنوان بخشی از یک دادخواست جمعی برای نابینایان ثبت شده توسط فدراسیون ملی. وب سایت خرده می تواند توسط کاربران نابینا استفاده می شود، و دادگاه حکم داد که این نقض قانون آمریکایی های معلول.
 
با این حال، هیچ کس نباید قوی مسلح به طراحی یک وب سایت قابل دسترس از ترس از شکایت کرد. درسی که از طرح دعوی در دادگاه در نظر گرفته شود این است که هدف از دست داده خیلی بیشتر از فقط ۶،۰۰۰،۰۰۰ میلیون $: همچنین میلیون ها مشتریان بالقوه را از دست داده، به ذکر است با توجه به بسیاری از مردم، از کار افتاده و قادر سالم به طور یکسان نیست.
 
نگرش درست این است که رویکرد طراحی وب سایت، به ویژه با هدف در دسترس، با شور و شوق برای اصالت و یک ذهن باز. گاهی اوقات تنظیم مرز می توانند در شما تبدیل شدن به خلاقانه تر شود.
 
به عنوان یک طراح، محدودیت که شما تحت کلیدی هستند. بدون محدودیت، آن است که بسیار آسان برای از دست داد. شما نیاز به استفاده از محدودیت به نفع خود.
 
سایت بی بی سی آخ! است یک مثال از یک موفق، جذاب، وب سایت است که در محدودیت دسترسی کار می کند. وب سایت، که مراکز مسائل مربوط به معلولیت در اطراف روزمره، یک نمونه از این نوع از وب قوی طراحی که هر کس، به ویژه معلولین، می توانید قدردانی میکنیم.
 
در نگاه اول، به نظر می رسد در وب سایت متفاوت از دیگران. آن را در دید جذاب و غنی با رسانه ای مانند پادکست ها و تصاویر است. با این حال، وب سایت نیز ارائه می دهد کنتراست بالا و متن تنها نسخه های که محجوب اما آسان برای قرار مکان می باشد. این نوع از گزینه های در دسترس دوستانه در سراسر وب سایت شایع هستند.

وب سایت خدمات متفکر به کور بازدید کنندگان که بسیاری از وب سایتها غفلت شامل فراهم می کند. واضح است، اگر شما را به وب سایت به عنوان نمونه، در دسترس و قابلیت جذاب متقابلا منحصر به فرد نیست.

نکته تاسف این است که وب سایت های غیر قابل دسترس که در راه بر روی هدف طراحی شده است. آن را ناشی از عدم آگاهی و دانش است. مردم فقط نادان از چه آسان آن است که آن را برای همه کار می کنند. تمام طول می کشد عدم آگاهی است و فکر و همه چیز می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه است.
 
طراحی سایت با دسترسی
 
در تلاش برای نگه داشتن چیزهای را از بیراهه رفتن، این مهم است که مطمئن شوید که شما باید شما در حال طراحی برای. شما نیاز به در نظر مردم با مشکلات بینایی، از جمله کسانی که بینایی ضعیف، کوری رنگ، یا کوری کامل است. کور ممکن است سخت افزار است که متن آنلاین به خط بریل یا خوانندگان صفحه نمایش تبدیل استفاده کنید، با این حال، کاربران وب که دوربین هستند می توانید به سادگی استفاده از صفحه نمایش نرم افزار بزرگنمایی برای بزرگنمایی متن روی صفحه. متن بزرگ، به ویژه پیوند ها، همچنین برای افرادی که سکته مغزی، MS، بیماری پارکینسون، و یا به فلج مغزی مفید است، چرا که آنها می توانید یک ماوس با دقت استفاده کنید. برخی از کاربران غیر فعال ممکن است قادر به استفاده از ماوس در همه. عوض آنها به ما نرم افزار تشخیص گفتار، و دستگاه های دسترسی سوئیچ است.

خانه --> اخبار و مقالات --> آیا سایت شما سایتی قابل دسترس است؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران