ارتباط سئو و فیسبوک


 
پلاس گوگل میخواد وبمستران را به استفاده از این شبکه اجبار کنه ولی در عوض فیسبوک یک شبکه اجتماعیه که کاربران زیادی داره و کاربران با کمال میل در اون فعالیت می کنند.
 
به هیچ وجه نمیشه قدرت فیسبوک در بالا اوردن و کمک کردن به یک سایت را نادیده گرفت. شاید امروزه داشتن یک صفحه پرطرفدار در فیسبوک، بخشی از تجارت بزرگ جهانی شده باشه میشه گفت تمام عملکردها در شبکه های اجتماعی به یک صورت است:
 
یعنی شما عضو میشید. دوستانی پیدا می کنید. مطالبی را به اشتراک میگذارید و مطالب مورد علاقه تان را لایک می کنید. شبکه اجتماعی فیسبوک به دلیل خیل عظیم کاربرانی که در آن هستند یک مرکز بلقوه برای وبمستران به شمار می آید آموزش تصویری ایجاد صفحه در فیسبوک به احتمال زیاد شما از کاربرهای فیسبوک هستید و در اون حساب کاربری دارید. شما برای انتشار مطالبتون تو فیسبوک ۲ راه دارید:
 
۱: انتشار در پروفایل خودتان
 
۲: انتشار در یک صفحه اختصاصی
 
۱: انتشار در پروفایل مورد خاصی نداره. لازمش اینکه شما تو فیسبوک عضو باشید و در قسمت انتشار مطالب لینک اون صفحه از سایتتون را انتشار بدید.
 
۲: انتشار در یک صفحه شخصی که به نظر خود من خیلی حالت رسمی تر و قشنگتری داره، ۲ راه داره:
 
شما از پروفایل خودتون اقدام به ایجاد یک صفحه در فیسبوک بکنید. یا اینکه کلا بدون داشتن اکانت کاربری فیسبوک، یک صفحه برای سایت و یا تجارت خود ایجاد کنید. این دو مورد هم تفاوت خاصی ندارن فقط گفتم که میتونید بدون داشتن اکانت شخصی هم صفحه را ایجاد کنید

خانه --> اخبار و مقالات --> ارتباط سئو و فیسبوک

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران