استفاده راحت از سایت امری مهم در طراحی وب سایت است

 
در امر طراحی سایت مهمترین نکته جهت کاربردی بودن سایت قابلیت استفاده از سایت است هرچه استفاده از سایت راحتر باشد کاربرهای بیشتری از سایت شما دیدن می کنند.
 
ما قصد داریم در این مقاله به بررسی اجمالی موضوعاتی که به این قضیه کمک می کنند بپردازیم.
 
طراحی سایت ارزان
 

چیدمان وب سایت

چیدمان سایت باید ساده باشد تا کاربر به راحتی خواسته هایش را در سایت دنبال کرده و به تمام ابزار ها و اطلاعات دسترسی راحت و بدون دردسر داشته باشد.
 

راهنمایی در سایت

وب سایتتان را طوری طراحی کنید که به راحتی به تمام قسمت های آن دسترسی وجود داشته باشد. اطلاعات مفیدتان را زیر لایه های داخلی سایت مدفون نکنید تا دسترسی راحت به آنها مقدور باشد.
 

محتوای وب سایت

شما باید مطمئن شوید که اطلاعاتتان مفید، موثر و تعامل برانگیز است اگر کاربران علاقه ای به خواندن مطالب شما نشان ندهند این به این معناست که آنها از شما مطالب جالبتر و مفید تری می خواهند .مطالبی کوتاه، ساده و دارای نکات موثر.
 

شمای کلی در طراحی سایت

از یک گرافیک سنگین و شلوغ اجتناب کنید، لوگوها، عکس ها و قسمت های اضافه را که باعث به هم ریختگی سایت شما می شود را حذف کنید.
 
زمانی که یک وب سایت می سازید نکات بسیاری هست که باید به آن توجه شود. اگر شما خواستار وب سایتی موفق در زمینه توسعه تجارت خود از طریق اینترنت هستید، باید وب سایتی طراحی کنید که جذاب،تعامل برانگیز و کاربر پسند باشد

خانه --> اخبار و مقالات --> استفاده راحت از سایت امری مهم در طراحی وب سایت است

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران