اشتباهات متداول در طراحی سایت-بخش۳

پیشنهاد می شود اول بخش اول اشتباهات رایج در طراحی سایت و بخش دوم را بخوانید بعد بخش سوم را مطالعه کنید.
 
هدف طراحی سایت
شما برای اینکه بتوانید طراحی سایت خود و موفق تری داشته باشید باید هدف خود را از کار طراحی سایت معلوم کنید آیا هدف شما فقط فروش هست یا هدف شما اطلاعات دادن به کاربران یا شما یک سایت دانلود می خواهید داشته باشید پس سعی کنید قبل از همه چیز هدف خود از طراحی سایت را معلوم نکنید میگن بی هدف جلو رفتن باعث شکست می شود
 
بیشتر اشخاص بدون اینکه مقصد معینی را دنبال نمایند، زندگی می کنند و مثل پر کاهی که در روی آب حرکت کند، عمر خود را به آخر می رسانند؛ به جلو نمی روند، جریان آب آنها را می برد
 
داشتن لینک های زیاد
اول اینکه خودتان و گوگل را گوگل نزنید یک مطلب درج می کنید آن را پر از لینک و کلمات کلیدی نکنید خیلی زشت است که شما در پارگراف چند تا لینک داشته باشید چون وجه کار شما هم خراب می شود چون لینک ها رنگی دیگر دارند در سایت اصول سئو سایت این نیست.
 
وعده های غلط و دروغ در سایت

در بعضی از سایت ها من نگاه کردم طرف نوشته صفحه اول گوگل مال شماست با ما باشید ببخشید صفحه اول گوگل ۱۰ تا جایگاه بیشتر دارد؟ به نظرتون این جمله واقعیت دارد یا فقط جنبه تبلیغاتی دارد یا مثلا طراحی سایت در ۲۴ ساعت آیا سایتی که در ۲۴ سایت طراحی شود سایت هست ؟ ما در وبگر اگر چیزی در سایت خود یا شعاری را درج کرده ایم سعی کردیم به آن عمل کنیم چون دروغ هیچ فایده ای ندارد وبگر در کلمه طراحی سایت تهران صفحه اول گوگل هست.
 
در دسترس بودن طراحی سایت

اگر شما یک سایت طراحی کردید که فقط در کارت یا کاتالوگ خود بزنید اصلا کاری به آن نداریم ولی اگر می خواهید سایتی داشته باشید که بتوانید از آن در آمد کسب کنید باید در انتخاب هاست مناسب و زبان برنامه نویسی مناسب دقت کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> اشتباهات متداول در طراحی سایت-بخش۳

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران