افزایش بازدید سایت و فروشگاه شما

افزایش بازدید سایت :
افزایش بازدید اولین چیزیست که هر مدیر سایت به آن فکر می کند. چرا که:

افزایش بازدید سایت

بازدیدکننده زیاد = درآمدزایی بیشتر

در صورتیکه بهترین طراحی سایت برای شما انجام شود ولی وب سایت شما بازدید چندانی نداشته باشد تمام زحمات شما بی اثر خواهد شد.

افزایش بازدید و فروشگاه اینترنتی توسط روشهای مختلفی انجام می گیرد که برخی از آنها عبارتند از:

 

– افزایش بازدید سایت از طریق صفحات pop up:

حتما شما نیز برخی اوقات با باز شدن یک سایت یا کلیک روی یک لینک با باز شدن صفحات تبلیغاتی دیگر مواجه شده اید. به این گونه صفحات پاپ آپ می گویند. در این شیوه افزایش بازدید سایت، بدلیل اینکه بازدیدکننده آگاهانه سایت شما را انتخاب نکرده هر چند تعداد آمار بازدیدکننده سایت شما را افزایش می دهد ولیکن بازدهی مناسبی نخواهد داشت.

 

– افزایش بازدید سایت از طریق سایتهای افزایش بازدید اتوماتیک:

در این حالت از افزایش بازدید سایت، سایتهایی که بخصوص در این اواخر بسیار زیاد شده اند با هدف تبادل ترافیک که مشخصه اصلی آنها ارسال بازدید بسیار زیاد با مبالغ کم می باشد راه اندازی شده اند که به کاربران خود در ازای باز گذاشتن چند پنجره وب پول پرداخت می کنند و در طرف مقابل از مدیران سایتها هزینه دریافت می کنند تا بازدید کننده زیادی به طرف سایتشان ارسال نمایند در حالیکه این بازدیدها در اصل حاصل رفرش اتوماتیک سایت شما در پنجره کاربران سایت تبادل اتوماتیک است.
این روش بدترین نوع افزایش بازدید سایت است که ضمن اینکه هیچ گونه سودی ندارد (چون در اصل اصلا کسی سایت شما را نمی بیند) بلکه از طرف گوگل هم جریمه شده و بیشتر سایتهایی که از این طریق اقدام اقدام می نمایند از نتایج گوگل کلا حذف می شوند.

 

تفاوت افزایش بازدید سایت توسط ما:

افزایش بازدید سایت توسط ما متفاوت از روشهای فوق می باشد. در این روش بازدیدکنندگان از طریق نتایج گوگل و بصورت آگاهانه بر روی سایت شما کلیک می کنند و نکته اصلی همینجاست. لذا چون بازدیدکنندگان با کلیک بر روی سایت شما در نتایج گوگل وارد سایت شما می شوند در افزایش رتبه سایت شما در گوگل نیز تاثیر بسزایی دارند. این نوع افزایش بازدید واقعی بوده و هر بازدید توسط یک شخص و با یک IP منحصر بفرد انجام می گیرد و مثل روشهای فوق از جانب هر شخص چندین بازدید صورت نمی گیرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت هزینه های مربوطه با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت --> صفحه افزایش بازدید سایت و فروشگاه شما

نظرات کاربران