روشهای افزایش ترافیک وب سایت های وردپرس

-برای خودتون یک لیست ایمیل تهیه کنید
تجربه نشون داده بیشتر افرادی که از سایت بازدید می کنند دیگر هرگز به سایت بر نمیگردند این امار حتی تا ۷۵ درصد رسیده پس بهتر ما بیایم یک لیست ایمیلی اماده کنیم و از کاربرهایی که از سایت ما بازدید می کنند ایمیل هاشون بگیریم تا بتونیم از طریق ادرس ایمیل هاشون به انها دسترسی داشته باشیم و هم این که با دادن ایمیل هایی به انها، کاری کنیم که مارو فراموش نکند و باز هم به سایت ما سر بزنند ، ارسال ایمیل از ابزار های مفید در بازاریابی است. ما میتونیم با ارسال ایمیل های جذاب خواننده رو جذب کنیم که دوباره به سایت ما سربزند.
 
-محتوایات سایت خودتون رو بهتر کنید
برای تولید محتوایات خوب حتما زمان بزار تا بتونی محتوای یکتا و مفیدی رو در سایتت قرار بدی yoast seo یک ابزار تحلیل گر پست است که میاد و براساس کلمه کلیدی محتوای شما به محتوای شما نمره میده.
 
-قرار دادن لینک داخلی
سعی کن وقتی متنی رو در سایت خودت قرار میدی از لینک های داخلی نیز کمک بگیری چون گذاشتن لینک داخلی در صفحه به موتورهای جستوگر میفهمونه که متن ما از اهمیت بالایی برخورداره که تاثیر زیادی در افزایش رتبه سئو دارد.
 
-ابزارسئو
ابزارهای سئو به ما کمک می کنند تا منبع های جدید و راهکارهای جدیدتر برای سئو سایتمون پیدا کنیم که البته این نیاز به دانش فنی دارد.
 
-اسنیپ ها در وردپرس
اسنیپ ها meta data مناسبی به سایت وردپرس اضافه می کنند که با این کار ترافیک سایت افزایش پیدا می کند
 
-شبکه های اجتماعی
 
امروزه شبکه های اجتماعی از محبوبیت زیادی بین افراد برخوردارند به همین دلیل میتونیم از همین راه یعنی با فعال بودن سایتمون در این شبکه ها ترافیک سایتمون رو بالا ببریم .
 
-ارتباط داشتن با کاربران شبکه های اجتماعی
وب سایتی اجتماعی است که با مخاطبان خود درباره سایت صحبت کند. مدیران سایت ها باید این کار را انجام دهند و با کاربران در تعامل باشند. با کاربران در تعامل باش و لینک های خود را در رابطه با موضوع سایتت به اشتراک بزار.
 
-اشتراک گذاری خودکار در شبکه های اجتماعی
 
بیشتر صاحبان سایت وقتی مطلبی رو در سایتشون قرار میدند همون مطلب رو در تمام شبکه های اجتماعیشون share می کنند خب این زمان زیادی رو از افراد میگیره من به تو دوستم پیشنهاد میکنم که از دو ابزار IFTTT که این ابزار به صورت خودکار متن هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک میزاره و یا از Buffer هم میتونی برای زمان بندی پست هات میتونی استفاده کنی.
 
جوابگوی کاربرانی که در سایت نظر میدهند باشیم
-وقتی کاربری در قسمت نظرات ، نظر یا سوالی مطرح میکنه بهتره حتما به عنوان مدیر سایت به این کاربران احترام گذاشته و جوابشون بدیم.
 
-نظرسنجی
به کاربرانتان بگویید چه خدماتی را می توانید در وب سایت تان ارایه دهید . ابزار نظرسنجی را اضافه کن هم چنین قرار دادن عکس های جذاب و فیلم باعث می شود تا کاربران سایتت مشغول شوند.

خانه --> اخبار و مقالات --> روشهای افزایش ترافیک وب سایت های وردپرس

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران