افزایش جذابیت سایت با طراحی سایت مناسب

 

طراحی وب سایت
 
جهت افزایش جذابیت سایت خود و برای حفظ بازدیدکنندگان سایت و تشویق انها به کلیک بیشتر در سایتتان نکاتی که ذکر شده اند بسیار مهم است:
 
به یاد داشته باشید که مهم ترین مسئله در اینترنت اطلاعات است. در نتیجه اولین نکته مهم در طراحی سایت این است که شما باید بدانید که بازدیدکنندگان سایت شما چه کسانی هستند و دنبال چه چیزی می گردند. بازدیدکنندگان شما به دنبال آن هستند که بدانند کار اصلی شما چیست و برای دانستن آن با استفاده از کلمات کلیدی به سایت شما هدایت می شوند؛ پس در انتخاب کلمات کلیدی در طراحی سایت بسیار دقت کنید.
 
حال اما چطور آن ها را تشویق کنید که وقت بیشتری را برای مطالعه اطلاعات موجود در سایت شما بگذارند؟
 
قدم دوم آن است که به عنوان یک استراتژی در طراحی سایت، احساسی را در بازدیدکننده ایجاد کنید که بر روی سایت شما کلیک کرده و آن را باز کند؛ پس فرصت را از دست ندهید. سعی کنید که ظاهر مناسبی را در صفحه اصلی خود داشته باشید. برای این کار می توانید از نظر دیگران هم کمک بگیرید. آیا طراحی سایت شما از نظر جلوه های بصری جذاب است و همانند یک سایت با طراحی حرفه ای می باشد؟
 
هر کاری می کنید و هر طراحی سایتی که دارید، سایت خود را با حقه های خرید پر نکنید. بازدیدکنندگان برای خرید به سایت شما نیامده اند بلکه به خاطر اطلاعاتی که داخل سایت شما وجود دارد، سایت شما را بازدید می کنند. پس از وضوح اطلاعات ارائه شده درباره فرصت های کسب و کارتان اطمینان حاصل کنید.
 
برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان سایت، اعتبار و کسب و کارتان را افزایش می دهد. پس به یاد داشته باشید که با آنها طوری رفتار کنید تا آنها با شما احساس نزدیکی کنند. این احساس نزدیکی باعث می شود که به شما اعتماد کنند و سایت شما را به دوستان خود معرفی کنند که هم تعداد کل بازدیدکنندگان را افزایش می دهد و هم مشتریان را. پس با آنها ارتباط مناسب داشته باشید.

 

موارد ذکر شده نمونه ای از نکات مهم جهت افزایش ترافیک سایت میباشد که درصورت توجه موثر واقع خواهد شد.

خانه --> اخبار و مقالات --> افزایش جذابیت سایت با طراحی سایت مناسب

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران