الگوریتم سرچ در تاریخ ۲۷ سپتامبر آپدیت شده است


 
دنی سالیوان از شرکت گوکل تایید کرده است که ۲۷ سپتامبر آپدیتی در الگوریتم سرچ این شرکت رخ داده است.
 
الگوریتم هسته (کور) ما همیشه آپدیت می شود. برای آپدیت های بزرگ، ما اخبار مربوط به آن را روی @searchliasion به اشتراک می گذاریم، همان طور که همیشه این کار را کرده ایم. در حال حاضر، ما چنین آپدیت بزرگی را انجام نداده ایم، بلکه این هفته تنها به روز رسانی کوچکی را اعمال کرده ایم.
 
به نقل از Dan Sullivan در Search Engine Journal
سالیوان می گوید: این یک به روز رسانی کوچک در الگوریتم است. به هر حال برای سئو کار ها به اندازه ای بزرگ بوده است که به آن توجه نشان بدهند.
 
بسیاری از فعالان جامعه سئو گزارش داده اند که این آپدیت تاثیرات به سزایی در میزان بازدید از وب سایت ها داشته است. سئو کارها و وبمستر ها با افت و خیز های شدیدی در میزان بازدید از وب سایت هایشان مواجه شده اند.
 
مهم ترین تغییری که تا الان مشاهده شده است، این است که وب سایت هایی که تحت تاثیر آپدیت هسته(کور) ماه آگوست قرار گرفته بودند، حالا در حال بازگشت به وضعیت قبلی خود هستند.
 
این تغییرات هیچ الگوی مشخص و ارتباطی به موضوعات اصلی این وب سایت ها ندارند.
 
این مثالی از گفت و گو های انجام شده است:
 
جان مولر از شرکت گوگل، اخیرا توصیه هایی برای نجات و بازگشت از نتایج بد آپدیت الگوریتم هسته ماه آگوست ارائه کرده است. مولر هم چنین اشاره کرده است که چندین ما طول می کشد تا گوگل تغییرات پیشنهادی در وب سایت ها را پردازش کند.

خانه --> اخبار و مقالات --> الگوریتم سرچ در تاریخ ۲۷ سپتامبر آپدیت شده است

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران