امکانات سایتهای داینامیک چیست؟

 
امکانات و قابلیت های سایت داینامیک:
-پویایی محتوا و بخش های مختلف با استفاده از قابلیتهایی چون: مدیریت صفحات، مدیریت و دسته بندی مطالب، مدیریت منوها و زیر منوها، مدیریت گالری عکس و ویدیو، -مدیریت اخبار، مدیریت محصولات، مدیریت نظرسنجی ها و نظرات کاربران و …
-افزودن بی نهایت صفحه و زیر صفحه
-قابلیت تعامل کاربران با سایت بصورت خودکار نظیر: ثبت نام، ارسال نظرات، پر کردن فرم و نظرسنجی و …
-امکان جستجوی پیشرفته محتوای سایت
-امکان درج انیمیشن بصورت فلش، اسلاید و بنرهای تبلیغاتی
 
کلیه موارد فوق در یک پنل مدیریت با دسترسی اختصاصی برای مدیر یا مدیران سایت می باشد که کاملا به زبان فارسی بوده و کار با آن نیاز به هیچ تخصصی ندارد.
هزینه طراحی سایت داینامیک چقدر است؟
هزینه طراحی سایت داینامیک توسط طراحی سایت وب پویا به امکانات و قابلیتهایی بستگی دارد که صاحب سایت می خواهد در سایت خود داشته باشد یا امکانات ویژه ای که برای کاربران می خواهد محیا کند. این امکانات را معمولا صاحب سایت به ما اعلام می کند اما کارشناسان ما در طراحی سایت وب پویا نیز با توجه به اهداف و برنامه های شما به منظور توسعه تجارت و کسب و کارتان، به رایگان به شما مشاوره می دهند که چه امکاناتی برای شما مفید و چه امکاناتی مورد نیاز نمی باشد.
 
ویژگی ها و مزایای طراحی سایت داینامیک توسط طراحی سایت وب پویا:
-سیستم مدیریت محتوای کاملا فارسی که از پایه توسط متخصصان طراحی سایت وب پویا توسعه داده شده است.
-استفاده از فناوری پیشرفته .NET مایکروسافت در برنامه نویسی و پایگاه قدرتمند SQL Server.
-رابط کاربری ساده و مناسب که تجربه کاربری راحتی را برای مدیر سایت در رسیدگی به امور بخش ها و مطالب مختلف سایت فراهم می کند.
-امنیت بالا و مطمئن.
-پشتیبانی مداوم و ارتقاء نرم افزار
-ایده آل برای سئو (ارتقاء سایت در موتورهای جستجو). طراحی سایت وب پویا تضمین می کند تمام نیازمندی های یک مدیر سایت جهت بهینه سازی ساختار و محتوای –سایت برای موتورهای جستجو در سیستم مدیریت محتوای سایت های دینامیک ما فراهم شده است و مدیر سایت هیچ دغدغه فنی از این لحاظ نخواهد داشت.جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت داینامیک و سفارش اینجا کلیک کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> امکانات سایتهای داینامیک چیست؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران