انواع گوگل ادوردز AdWords شامل چه مواردی هستند؟

وقتی در گوگل جستجو می­ کنید، ممکن است تبلیغاتی را ببینید که بیشتر از سایرین جا گرفته اند. این موارد مربوط می ­شود به ویژگی AdWords های الحاقی که به تبلیغات شما این امکان را می ­دهند که اطلاعات بیشتری را به نمایش بگذارد، بنابراین برطول تبلیغ شما “افزوده” می ­شود.
 
در واقع این موارد الحاقات ادوردز محسوب می شوند، نه انواع آن ؛ اما در این مقاله برای فهم بهتر آنها را به عنوان انواع ادوردز معرفی می کنیم.
 
چرایی استفاده از ملحقات و انواع ادوردز adwords
چه تبلیغات شما در حوزه­ی پرداختی جستجو مسلط باشد یا چه نیاز به کمی بهبود داشته باشد، ملحقات تبلیغ به روش ­های مختلفی می­ توانند به شما کمک کنند:
 
اثر ملحقات و انواع ادوردز در رتبه­ ی کلیک بهتر
ملحقات گوگل adwords راه­ های اضافی را برای جستجو گران فراهم می­ کند تا بیشتر در مورد کسب و کار شما بدانند و با تبلیغات شما تعامل برقرار کنند. جستجو گران می­ توانند تماس تلفنی بگیرند یا مستقیما به صفحه­ ی خدماتی که از طریق تبلیغات ­تان به دنبال آن بوده­ اند، وارد شوند.
 
افزایش میدان دید از طریق الحاقات و انواع ادوردز
استفاده از ملحقات تبلیغ به شما اجازه می­ دهد تبلیغات ­تان با وضعیت ppc های واقعی تری ادامه یابد، و باعث می ­شود تبلیغات شما بیشتر از سایرین دوام بیابد. فقط تبلیغات با الحاقات و بدون آن را در تصویر بالا مقایسه کنید، آنگاه خواهید دید که تبلیغات با الحاقات، قوی­ تر و آموزنده تر از تبلیغات بدون الحاق به نظر می­آید.
 
الحاقات سری کامل انواع adwords اطلاعات مرتبط تری را در زمان مناسب به کاربران می ­دهد
اگر یکی از جستجو گران بخواهد صفحات مشخص یا اطلاعات بخصوص(مانند خلاصه­ ها) بیشتری را ببیند، استفاده از الحاقات و تمام انواع ادوردز می­تواند به راحتی این امکان را فراهم کند!
 
الحاقات adwords تجربه ­ی کاربری بهتری ایجاد می­ کند
چون شما در حال دادن اطلاعات بیشتر به جستجوگران در مورد کسب و کار و خدمات­تان هستید، آنها زمانی که روی تبلیغ شما کلیک می­ کنند نظر بهتری در مورد اینکه چه انتظاری باید از شما داشته باشند، دارند.
 
در صورت استفاده از تمام انواع adwords هزینه ­ی بیشتری پرداخت نمی ­شود اما کلیک ­ها ارزشمندتر می شوند
اگر جستجو گری از طریق تبلیغات ­تان با شما تماس بگیرد یا با یک کلیک وارد صفحه­ ی خدمات شما شود، شماهمانقدر هزینه خواهید کرد که، از طریق کلیک بر روی تیترهای اصلی وارد سایتتان شوند. چرا که جستجوگران به هر طریقی که بخواهند وارد سایت شما می­ شوند، اما این کلیک ­ها معمولا با ارزش­تر هستند.
 
انواع adwords ی که باید از آنها استفاده کنید
حالا که می­دانید انواع مختلف و الحاقات ادوردز چیست و چرا باید از آنها استفاده کنید، بیایید ۷ نوع از الحاقات ضروری که باید مورد استفاده قرار دهید را مرور کنیم :
 
لینک سایت
لینک سایت به تبلیغات کنندگان ­ها اجازه می ­دهد تا ۴ لینک سایت را به adwords ­های خود اضافه کنند. این کار نه تنها وضعیت ppc را بهبود می ­بخشد و از سایر تبلیغات هم پیشی می­ گیرد، بلکه به جستجوگر این فرصت را می­ دهد که صفحاتی را که بیشتر با آنها مرتبط است را بیابد.
 
تماس تلفنی
وقتی جست و جوگری از طریق تبلیغ (به خصوص وقتی از تلفن همراه استفاده می ­کند) به شما می ­رسد، می­ توانید این گزینه را در اختیارش قرار دهید تا با شما تماس گیرد. الحاقات گوگل adwords تماس تلفنی، شماره تلفن شما را با تبلیغات­ تان یکی می ­کند بنابراین نیازی نیست کاربران به سایت ­تان مراجعه کنند تا شماره تما­س تان را بردارند. فقط کافی است روی گزینه ­ی تماس کلیک کنند تا با شما مکالمه ­ای داشته باشند.
 
خلاصه ی ساختاریافته
اگر کسب و کار شما انواع مختلفی از محصولات و خدمات را پیشنهاد بدهد، خلاصه­ های ساختاریافته بهترین راه برای صفحه بندی و طراحی صفحه است. شما می ­توانید درمورد محصولات و سبک ­های مختلف با آنها صحبت کنید، نوع خدمت دهی، افراد دیگری که به آنها خدمت می کنید و مثال هایی از این دست نمونه هایی از خلاصه های ساختاریافته است.
 
راهنما (callout)
نمی­ توانید تمام چیزهایی که می ­خواهید در مورد برندتان بگویید را در دو خط از متون تبلیغاتی بگنجانید؟ از ملحقات راهنما استفاده کنید تا ۴ پیام را با تبلیغات شما یکی کند. الحاقات راهنما برای استفاده در کمپین ­های گسترده عالی هستند، بنابراین اطلاعات مشابهی در هریک از تبلیغات نمایش داده می ­شود، صرف نظر از آنکه متن تبلیغی شما چه می­ گوید. در واقع این راهنماها نمادهای شناخته شده ای هستند که افراد با معنی آنها آشنایی دارند.
 
اگر می­خواهید همه بدانند که کسب و کار شما سابقه­ ای چهل ساله دارد، از الحاقات راهنما استفاده کنید! اگر می­ خواهید در مورد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته در هر روز هفته خود را اعلام کنید، از الحاقات راهنما استفاده کنید!
 
مکان کسب و کارتان
اگر صاحب کسب و کاری باچندین شعبه هستید، و می ­خواهید این امکان را داشته باشید که شعبه ­ی درست را به جستجو گر ی که به دنبال آن است، نشان دهید، الحاقات مکان، آدرس، شماره تلفن و ساعات کاری را به تبلیغات ­تان اضافه کنید.
 
۵۰% کاربران تلفن همراه در همان روزی که از مغازه ­ها بازدید می ­کنند در گوگل جستجو می­ کنند، اگر مکان فروشگاه­ های خود را به تبلیغات ­تان الحاق کنید، نشان می دهید چقدر به آنها نزدیک هستید.
 
نظرات کاربران
می­توانید از محصولات و خدمات مشتریان­ تان بازخورد بگیرید تا مستقیما آنها را در تبلیغات آنلاین خود نشان دهید. چرا که نظرات، جوایز و گواهی نامه ­ها بخش بزرگی از فرآیند تصمیم گیری را تشکیل می ­دهند، با داشتن آنها در تبلیغات خود می­ توانید کمک کنید جستجو گران راحت ­تر تصمیم گیری کنند. این اطلاعات را می توانید از طریق طرف های سومی که به سایت ها رتبه می دهند، به دست آورید، در این صورت مخاطبان به این اطلاعات اعتماد می کنند.

خانه --> اخبار و مقالات --> انواع گوگل ادوردز AdWords شامل چه مواردی هستند؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران