اهمیت صفحه درباره ما در طراحی سایت

 
صفحه درباره ما یکی از مهمترین صفحات در طراحی سایت شما میباشد. در تجارت این مسئله مهم می باشد که این صفحه به چه صورتی طراحی شده چرا که می بایست معرف تجارت شما باشد و هرچه به این صفحه توجه نمایید یعنی مستقیما به تجارتتان اهمیت داده اید.
در این مطلب می خواهیم شما را با ارزش این صفحه آشنا کنیم.
 
تفاوتی ندارد که وب سایت شما که همان معرف تجارت شماست به صورت کلی دارای چه شخصیت ها و ویژگی هایی است در هر صورت باید صفحه درباره ما سایت تان با ویژگی ها و خدمات سایت تان مطابقت داشته باشد تا در نهایت به جذب مخاطبین بیانجامد به طور مثال اگر سایت شما لحن شوخ طبعانه ایی داشته باشد شما هم می بایست در صفحه درباره ما آن را به کار ببرید تا باعث جذابیت سایت بشود.
 
راه اندازی وب سایت
 
استفاده از عکس و فیلم
 
کاربران بر روی صفحه درباره ما سایت شما کلیک می کنند تا بیشتر درباره تجارت شما بدانند و دنبال نقطه ی اعتمادی هستند تا به تجارت شما اعتماد کرده و از شما خرید و از طریق وب سایتتان خرید کنند در حقیقت می خواهند بدانند که فرق شما با رقیبانتان در چیست و شما می بایست همه این موارد را در صفحه درباره ما ذکر نمایید. یک راه مطمئن و اثر بخش در این قضیه قرار دادن عکس و فیلم می باشد برای اثر گذاری بیشتر شما می توانید از فیلم بردار و یا عکاس حرفه ایی هم بگیرید
یک فیلم چند دقیقه ایی درباره ویژگی های تجارت تان می تواند تاثیری چند برابر نسبت به متن داشته باشد
این صفحه را نباید صرفا به خود اختصاص دهید
به طور معمول در این صفحه باید از ویژگی ها خود و اعضای تیم تجاری تان صحبت کنید، اما به یاد داشته باشید که کاربران به وب سایت شما رجوع نمی کنند تا رزومه شما را بخوانند.
 
موردی که واقعا می خواهند این است که شما چه مواردی را به آن ها در این وب سایت ارائه می دهید. آن ها می خواهند بدانند که شما چگونه مشکل آن ها را حل می کنید. این موارد را در محتوای صفحه درباره ما وب سایت خود قرار دهید تا کاربران بتوانند به راحتی مزیت محصولات و سرویس های سایت و تجارت شما را دریابند.
 
با هدف، به ساختن صفحه درباره ما وب سایت خود روی آورید
 
خیلی از وب سایت ها، این صفحه خود را بدون هدف می سازند. باید برای این صفحه از طراحی وب سایت خود نیز هدفی در نظر بگیرید و مطابق با آن پیش روید. آیا کاربران ترغیب می شوند تا بارها و بارها به این صفحه از سایت شما رجوع کرده و مطالب را مرور کنند؟ باید محتوای این صفحه از طراحی وب سایت به گونه ای باشد که کاربران را جذب خود سازد و تمایل داشته باشند درباره تجارت شما مطالبی را مطالعه کنند.
هم چنین با قرار دادن دکمه های دعوت به عمل در بخش های مختلف صفحه “درباره ما” وب سایت خود، می توانید کاربران را ترغیب به خرید از وب سایت کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> اهمیت صفحه درباره ما در طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران