ایا ایجاد بلاگ باعث پیشرفت طراحی سایت می شود؟

فرق نمی کند شما طراحی سایت شرکتی داشته باشید یا فروشگاهی یا خدماتی برای اینکه هم از لحاظ سئو سایت هم تعامل با کاربران باید برای پیشرفت کسب و کار خود اقدام به راه اندازی یک بلاگ کنید.
 

افزایش رتبه گوگل در سایت

اول اینکه شما می توانید در وبلاگ مطالبی را انتشار دهید که مردم از آن اطلاعی ندارند و این خیلی کمک می کند به افزایش رتبه گوگل سایت شما. مثلا اگر شما معمار هستید سعی کنید در مورد یکی از نکات معماری ساختمان در یکی از مطالب سایت خود توضیح دهید اول اینکه کاربر در وب جستجو می کند و سایت شما را پیدا می کند همین یک نمره مثبت اگر بلاگ شما بروز و خوب باشد کاربر مشتری ثابت بلاگ شما می شود و دیگر برای مطالعه بلاگ شما دوباره به سایت شما می آید و این یک نمره مثبت دیگر در سئو سایت شما می توانید در وبلاگ خود در مورد مطالب در مورد سایت خود شرح دهید لینک دهید مثلا کسی در مانتو فروشی دارد می تواند در مورد انواع مانتو،سبک مانتو ، ترکیب رنگ مانتو و بسیاری از این قبیل مطالب در سایت خود درج کند تا هم کاربر استفاده کنند و بدانند این مانتو فروشی پس تجربه خوبی در زمینه مانتو دارد که تخصصی در مورد مانتو مطلبی را انتشار داده است.
 

افزایش ترافیک سایت

شما یک مطلب خیلی خوب در بلاگ خود درج کنید می دانید اگر آن مطلب نو و تازه باشد خودتان نوشته باشید و یک مطلبی باشد که در شبکه های اجتماعی انتشار پیدا کند چقدر بازدید کننده به سایت شما از این طریق به بازدید از سایت شما می آیند و سایت شما محبوب می شود و شاید در آینده ای نزدیک حتی به شما سفارش کار بدهند؟

 

رابطه با کاربران سایت

اگر دقت کرده باشید ما در طراحی سایت خود پایین هر مطلب نظرات کاربران را خواسته ایم یا اینکه کاربر به مطلب ما رای دهد و این خیلی می تواند کمک کند هم به ارتباط با کاربر هم اینکه کاربر با نظر دادن در مورد یک مطلب خیلی بهتر می تواند به سایت کمک کند تا بتوانید مطالب بهتر و خوبی انتشار دهید تا کاربران را راضی نگه دارید و همین اینکه وقتی کاربری در سایت شما نظر را درج کند می تواند یک نمره مثبت در گوگل برای شما باشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> ایا ایجاد بلاگ باعث پیشرفت طراحی سایت می شود؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران