ایجاد محتوای مناسب در طراحی سایت-بخش اول

 
محتوای ارزشمند (همیشه سبز) یک عنصر بسیار مهم در طراحی سایت است که مربوط به اطلاعات اصلی در وب سایت میباشد. این محتوا اطلاعات را به موقع کامل می کند و می تواند در طول زمان نیز به افزایش رتبه بندی جستجو کمک کند. محتوای ارزشمند به یک به روز رسانی مکرری یناز خواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که در طول زمان باقی می ماند.
 
هشت راه برای ایجاد محتوای ارزشمند در طراحی سایت وجود دارد که در این مقاله به توضیح آنها می پردازیم:
 
۱) ارائه مطالعات موردی

مطالعات موردی و رضایت افرادی که از محصول یا خدمات شما استفاده می کنند، همیشه وجود دارد. این گزارش ها به کاربران نشان می دهد که چه چیزی باید پیشنهاد دهند و از سرمایه گذاری وقت و انرژی خود با شما پشتیبانی کنند. شما می توانیدیک مطالعه موردی یا مقاله را بنویسید و آن را در وب سایت خود منتشر کنید و به صورت دوره ای در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانیدیک ویدیو یا نسخه صوتی یک مطالعه مورد یاشکل رضایت مشتری از یک کاربر یا مشتری وفادار ایجاد کنید.

 

شرکت طراحی سایت
 
۲) ایجاد لیست ها

لیست هایی را ایجاد کنید که مربوط به محصول، خدمات یا صنعت شما هستند تا علاوه بر هدایت ترافیک وب سایت، کاربران را به وب سایت خود هدایت نمایید. چک لیست ها دستورالعمل های می‌باشند که مطالب دقیقی ارائه نمی‌دهند بلکه دیدی کلی در خصوص چگونگی انجام کارها را به مخاطب انتقال می دهند. با این وجود چک لیست ها بسیار کاربردی هستند و همه آن ها را دوست دارند، در حقیقت چک لیست ها باعث افزایش بهره وری و کارایی مقالات شما می‌شوند
 
۳) نمایش کارکنان و استوری شرکت

در طراحی سایت خود، شرح و استوری کسب و کار، شرکت یا تیم خود را بیان نمایید. کاربران دوست دارند پس زمینه چگونگی رسیدن به داستان الهام بخش موفقیت را بدانند. آنها همچنین دوست دارند چهره ها و افرادی را که در پشت شرکت های آنلاین هستند، را ببینند.
 
صفحات محتویات ارزشمند که استوری شما را بیان می کند، ایجاد کنید. این می تواند در قالب یک سابقه شرکت، پرسش و پاسخ با مؤسس یا یک ویدیو کوتاه باشد. به محتوای صفحه درباره ما و معرفی کارکنان به همراه تصاویر مرتبط آن توجه نمایید، تا کاربران بتوانند از تیم شرکت مطلع شوند.

 

راه اندازی سایت
 
۴) توسعه آموزش

به کاربران نحوه استفاده از اطلاعات، محصولات، مقالات و یا فیلم های آموزشی را نشان دهید. این نوع از محتوا می تواند برای کاربرانی که نیاز به اطلاعات دارند، ارزشمند باشد و می تواند زمانی را که کاربر در وب سایت شما صرف می کند افزایش دهد، در حالی که آنها سعی می کنند چیز جدیدی را یاد بگیرند.
 
سعی نمایید در طراحی سایت خود از آموزش هایی استفاده کنید که برای کاربران قابل فهم و درک باشد. هر بخشی از محتوا می بایست کوتاه و در دسته بندی مناسب قرار داده شود که می تواند فرایند یادگیری را برای کاربران سهولت بخشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> ایجاد محتوای مناسب در طراحی سایت-بخش اول

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران