بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ایمیلی موفق

طراحی سایت
 
در بازاریابی اینترنتی، ایمیل نقش بسیار مهمی در تبلیغ و ترویج محصولات، خدمات و اطلاعات مرتبط با برند و شرکت شما دارد درنتیجه بازاریابی ایمیلی به نوعی از بازاریابی مستقیم گفته میشود که در آن از ایمیل به عنوان وسیله ای برای ارسال پیام هایی از قبیل فروش یا جمع آوری هزینه به مخاطبان استفاده میشود.به بازاریابی ایمیلی Email Marketing نیز گفته میشود.
 
نکاتی در رابطه با بازاریابی ایمیل موفق

پیشنهاد تخفیف ویژه، عرضه اطلاعات مهم، ایجاد انگیزه به اشتراک گذاری، شرکت در قرعه کشی ها و مواردی از این قبیل می تواند تأثیرات مثبتی در بازاریابی ایمیل داشته باشد.

اطلاعات مرتبط و به موقع، تحقیقات و یا مطالعات علمی که در ایمیل شما لحاظ می شود، گیرنده را به اشتراک گذاری ایمیل تشویق میکند و باعث گسترش بازاریابی ایمیل می شود.

محتوای تعاملی مثل تست های کوچک یا کوییز ها، مخصوصاً از نوع سرگرمی، بسیار جذاب است و احتمال ارسال ایمیل شما به افراد مختلف را بالا می برد. پس سعی کنید در میان استراتژی های خود در بازاریابی ایمیل، از آنها استفاده کنید.

لطیفه ها و کاریکاتورها همیشه توسط گیرنده ها به افراد مختلف ارسال می شوند و به اشتراک گذاشته می شوند، زیرا جالب و سرگرم کننده هستند. پس سعی کنید در میان ایمیل های جدی خود، از مطالب طنز آمیز هم استفاده کنید.
 
استفاده از یک رسانه جالب و پر طرفدار بسیار مؤثر خواهد بود و در بیشتر موارد به اشتراک گذاشته می شوند.
 
استفاده از رسانه ای جدید که تازگی دارد در گیرنده اشتیاق کافی برای به اشتراک گذاری ایمیل را ایجاد می کند.

شما همچنین می توانید یک ایمیل هوشمند که آدرس و مشخصاتی از سایت شما در آن وجود دارد ارسال کنید. اما اگر گیرنده ایمیل، سایت شما را بازدید کرد و تجربه بدی از بازدید آن داشت، بازاریابی ایمیل شما با شکست مواجه می شود.
 
پس مطمئن باشید که محصولات و یا خدمات شما آماده تبلیغات می باشد.
 
موارد بالا همه به گسترش بازاریابی ایمیل و همچنین بازاریابی اینترنتی شما کمک شایانی خواهد داشت. پس اگر استراتژی های بازاریابی اینترنتی، برای شما مهم است، آنها را جدی بگیرید.

خانه --> اخبار و مقالات --> بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ایمیلی موفق

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران