بایدها در طراحی سایت های پزشکی

 
ساخت سایت
 
طراحی سایت پزشکی حرفای زیادی درباره شما و حرفه تان داره. حدود ۸۰% از مردم اعتبار حرفه ایشان را از طریق سایتشان بدست آوردند. اگه سایتتان خوب طراحی نشده باشد ممکن است بیمارهایی را که میخواهند از اینور و اونور شهر به شما مراجعه کنند را از دست بدهید. پس با بکارگیری این نکات، طراحی سایتتان را ارتقا بدهید.
 
-همیت برند
برندتان باید نشان دهنده تخصص و حرفه شما باشد. باید کاربرها را به گرمی بپذیرد و همیشه ثابت باشد. باید طوری باشد که بیمار با دیدنش حس کند این همانی است که دنبالش میگشتم. برند روی سایتتان باید از نظر ظاهری و حال و هوا با مطبتون هماهنگ باشد. یک طراح خوب میتواند همه اینها رو یکجا برای شما فراهم کند.
 
-اهمیت تصاویر
همینطوری چند تا عکس پشت سر هم رو سایتتان نگذارید فقط محض خالی نبودن و داشتن تصویر. تصاویری که انتخاب میکنید باید باکیفیت باشن و حرفه شما رو به تصویر بکشند. میتونید یه عکاس استخدام کنید که براتون این عکسها را تهیه کند یا از سایتهایی که تصاویر باکیفیت مربوط به حرفه شما میفروشن استفاده کنید و سایتتان را زیبا کنید.
 
-ببینید رقباتون میخوان چی کار کنن
حتما تحقیق کنید و ببینید رقباتون چی کار کردند. سایتهایشان را ببینید و همه چیزهایی که تو این پست براتون میگوییم را با سایتشان مطابقت بدهید. با گوگل کردنشان و خوندن نظراتی که مردم راجع بهشون دادن میتوانید پی به شهرتشون در سطح آنلاین ببرید. سایتتون باید بهتر نباشد، لااقل در سطح سایت اونها باشد. اهمیت تأثیرگذاری اولیه رو فراموش نکنید.
 
-اهمیت بهینه سازی
بهینه سازی موتورهای جستجو تو صنعت پزشکی اهمیت زیادی دارد و خیلی رقابتی است چون خیلی از پزشک ها دارند سعی میکنند خودشونو به صفحه اول برسونند. با ساخت یه سایت عالی و با طراحی کاربرپسند میتونید کاری کنید که موتورهای جستجو سایتتونو بهتر بخونند. اما بهتره برای بهینه سازی سایتتون با یه متخصص مشورت کنید. گروه طراحی سایت وبگر آمادست که به شما در این کار کمک کند.
 
-به کاربر فکر کنید
طراحی کاربرپسند از ضروریات هر طراحی سایت است. اگه جهتیابی سایتتان سخت باشد و کاربرها برای پیدا کردن اطلاعات مهم مشکل داشته باشند، احتمالش زیاده که سایتتان را ترک کنند. مثلا معمولا پزشکها روی سایتشون یه فرم برای بیمارهای جدید دارند. اگه بیماری که تازه برای اولین بار میخواد به شما مراجعه کنه نتواند این فرم رو پیدا کنه، ممکن است ناامید بشود. علاوه بر این کارهای اداری تو مطب هم بیشتر میشود، چون بیمار مجبور است اون فرم رو در مطب پر کند. پس این چیزهای مهم را جایی بذارید که دم دست باشن و راحت پیدا بشوند.
 
-به فکر محتوای سایتتون باشید
معمولا تو صنعت سلامت به این مسئله بی توجهی میشود. خیلی از پزشکها درباره بیماریها و مشکلاتی که میتوانند درمان کنند مطلب مینویسند، قاعدتا طبیعی هم هست چون تخصصشون همین هست و راجع بهش اطلاعات دارن. اما مشکل اینه که پزشکها زیادی راجع به اینها اطلاعات دارن. همه مقاله ها رو خوندند و دقیق همه چیزو میدونند و این رو میخواند تو نوشته هاشون به تصویر بکشند.
باید یادتان باشه که دارید برای بیمارهاتون مطلب مینویسید نه برای بقیه دکترها. یعنی نباید از اصطلاحات پیچیده و طولانی پزشکی که مردم عادی نمیدانند استفاده کنید و کاربرهاتونو گیج کنید. اگه ساده نویسی و ترجمه این اصطلاحات براتون سخته از متخصصهای بازاریابی محتوا کمک بگیرید.
همه این عوامل نقش مهمی در طراحی سایت های پزشکی دارند، بنابراین حتما به همشان توجه کنید. گروه وبگر اینجا هستند تا به شما تو بازاریابی دیجیتالی و رفع نیازهای طراحی و توسعه سایتتون کمک کنند. ما متخصصهای طراحی، سئو، بازاریابی دیجیتال و محتوا هستیم. برای طراحی و بازاریابی سایتتون با ما تماس بگیرید.

خانه --> اخبار و مقالات --> بایدها در طراحی سایت های پزشکی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران