تأثیرگذاری فوق‌العاده ویدیو بر سئو


 
۵۵ درصد از کاربران که در گوگل جستجو میکنند به دنبال ویدیو می‌گردند و ۸۲ درصد از ویدیوها متعلق به رسانه‌های اشتراک‌گذاری ویدیو می‌باشد. یوتیوب دومین موتور جستجوگر محبوب در دنیا می باشد که در هر ماه بالغ بر ۳ میلیارد جستجو در این موتور جستجوگر انجام می‌شود ، یعنی بیش از یاهو(Yahoo) و بینگ(Bing). در ایران نیز آپارات پربازدید ترین سایت اشتراک گذاری ویدئو است .
 
ویدیو خود را با استفاده از طرح ها و رنگ های شاداب طراحی کنید
 
نام فیلم، عنوان فیلم، توضیحات فیلم و تمام المان‌های ممکن می‌تواند بر روی رتبه‌ی شما در جستجو تأثیرگذار باشد.
 
عنوان ویدیو: ساخت یک عنوان متقاعد کننده بسیار مهم است. شما باید عنوانی را برای ویدئو خود طراحی نمایید که دوستانه و صمیمی باشد و کاربران علاقمند باشند تا بر روی ویدیوی شما کلیک کرده و آن را تماشا کنند. تکنیک دیگر در سئو سایت که باید در نظر داشته باشید استفاده از کلمات کلیدی در ابتدای عنوان ویدئو خودتان می‌باشد. حداقل کلمات عنوان شما باید شامل ۵ کلمه و یک کلمه‌ی کلیدی باشد. این موضوع نه تنها به افزایش بازدید سایت شما و بهبود رتبه‌ شما در نتایج موتور جستجوگر کمک میکند ، بلکه بازدید صفحات شما در رسانه‌های اشتراک‌گذاری ویدیو شما را هم بالا خواهد برد .
 
توضیحات ویدیو: از آنجایی که روبوت های گوگل قادر به خواندن ویدیو نیستند، بنابراین تنها راه شناسایی محتوای فیلم برای این روبوت ها بررسی توضیحات شما درباره آن ویدئو است ، تا نوع ویدیوی شما را تشخیص بدهند. پس بهتر است به جای تمرکز تنها بر روی کلمات کلیدی سعی کنید پست‌های خود را کوتاه طراحی کرده و به توضیحاتی بپردازید که محتوای ویدیو سئو شما را به خوبی نشان دهند.
 
از ریز ویدیوهای خود بهتر استفاده نمایید
 
یک ریز ویدئو کوتاه لزوما به سئو شما کمک نخواهد کرد، ولی درست مانند یک تیتر عالی می‌تواند برای شما کلیک‌های بیشتری بوجود بیاورد. این بدین معنی است می‌تواند برای شما بازدید بیشتری نسبت به میانگین رتبه‌ی بازدیدها داشته باشد و همه‌ی این‌ها مدیون ویدیو سئو های کوچک و دنباله‌دار شماست. یک تیزر یا فیلم آموزشی کوچک و قدرتمند باید دقیقاً به مخاطبین شما بگوید که قرار است چه محتوایی را تماشا کنند.

خانه --> اخبار و مقالات --> تأثیرگذاری فوق‌العاده ویدیو بر سئو

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران