تاثیرات استفاده از مطالب تکراری در سئو سایت

چرا گاهی اوقات سایت هایی را می بینیم که کاملا ساده هستند و قالب گرافیکی آنچنانی ندارند اما دارای رتبه ی بالایی در گوگل هستند و برعکس، سایتهایی را می بینیم که دارای قالب گرافیکی زیبا و جذابی هستند اما دارای رتبه بالایی در گوگل نیستند؟ پاسخ این سوال به محتواگذاری صحیح در سایت برمی گردد چون تنها با محتواگذاری صحیح و رعایت نکات کلیدی سئو میتوان جزء لینکهای اول در صفحه ی اول گوگل بود. البته همانطور که گفته شد محتواگذاری صحیح. محتواگذاری صحیح یعنی چه ؟ محتواگذاری صحیح یعنی برای مثال از مطالب تکراری در سایتتان استفاده نکنید.
 
طراحی سایت ارزان
 

یک شخصی که مدیریت سایتی را برعهده دارد و بیشتر کار محتواگذاری را انجام می دهد باید برای بالا بردن رتبه ی سایت خود در ابتدا نظر مساعد موتورهای جستجو را جلب کند، چرا ؟ چون کاربران بیش از هرچیزی به موتورهای جستجو اطمینان دارند و سایتهایی را که در صفحه ی اول موتور جستجو خود مشاهده می کنند را سایتهایی قدرتمند می دانند حتی با اینکه آن سایتها دارای گرافیکی ساده باشند. و اما مدیر سایت برای اینکه توجه موتورهای جستجو را به سایت خود جلب کند باید چه کند؟
 
مدیر سایت نباید کیفیت را فدای کمیت کند یعنی اینکه نباید کل سایت خود را با مطالب تکراری پرکند. برای بعضی از افراد تولید مطالب جدید کار آسانی نیس به همین دلیل مطالب سایت های دیگر را در سایت خود قرار می دهند و این محتواگذاری اشتباهی است که گوگل هم برای آن تنبیه خوبی قرار داده است.
 
درصورتی که دائما از مطالب تکراری در سایتتان استفاده کنید این مطالب از نتایج گوگل حذف میشود و اگر بخواهید سایتتان را در این زمان ارزیابی کنید یعنی اینکه سایت شما به نقطه ی صفر بازگشته است و رتبه ی سایت شما کاملا پایین می آید. بنابراین استفاده از مطالب تکراری در سایت تاثیر منفی در سئو سایت خواهد داشت و البته استفاده مکرر از مطالب تکراری آسیب جبران ناپذیری را به سئو سایت وارد خواهد کرد.
 
بنابراین هیچ وقت کیفیت کار را فدای کمیت نکنید و از مطالب تکراری در سایتتان استفاده نکنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> تاثیرات استفاده از مطالب تکراری در سئو سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران