تاثیر لینک دهی در طراحی سایت چیست؟

 

طراحی سایت
 
برای دیده شدن در شبکه اینترنت بایستی در صفحه های ابتدایی نتایج جستجو قرار بگیرید.سئو سایت می تواند در این زمینه برای بالا بردن رتبه سایت شما تاثیر داشته باشد. لینک ها بخش مهمی از الگوریتم رتبه بندی موتور گوگل هستند که شبکه های اینترنتی را از لحاظ داخلی به هم
متصل می کنند. با رعایت نکات زیر در خصوص لینک دهی در طراحی سایت، می توانید سئو سایتتان را افزایش دهید.
 

بک لینک ها یا لینکهای ورودی

در نظر گوگل، هر یک بک لینک، به منزله یک رای اعتماد می باشد. لینک دهی دیگران به سایت شما، نشان دهنده این است که سایت شما مهم و شناخته شده است و این کار باعث افزایش رنکینگ شما خواهد شد. با این وجود، دقت کنید که تمامی بک لینک های شما دارای کیفیت بالا باشند و از سایت های معتبر و درجه بالا باشند. دقت کنید که تکنیک های سئوی کلاه سیاه می تواند به شدت رنکینگ شما را از بین ببرد و به آن لطمه وارد کند، لذا از آنها اجتناب کنید.

لینک دهی داخلی

سعی کنید تا حد امکان در طراحی سایت خود، لینک دهی داخلی داشته باشید. اگر صفحه ای وجود دارد که رنکینگ بالایی دارد، سعی کنید آن صفحه را به صفحات دیگر، با موضوعات مشابه، لینک کنید. سعی کنید در همه پست ها، حداقل یک لینک داخلی پیوند کنید. دقت کنید که فقط به موضوعات مشابه، لینک دهی داشته باشید.

خانه --> اخبار و مقالات --> تاثیر لینک دهی در طراحی سایت چیست؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران