ترند طراحی سایت در سال ۲۰۱۹


 
برنامه های کاربردی وب در سال های اخیر با یک رویکرد مینیمالیستی روبرو بوده و این نوع طراحی یکی از ترند طراحی سایت در سال های اخیر بوده است.
 
بااین وجود چند روند تغییری و تحولات در سال ۲۰۱۸ نوید تغییراتی در ترند طراحی سایت را داد.
 
در دنیای فناوری، وب توسعه چشمگیری داشته و در سال های اخیر کسب و کارهای آنلاین متعددی شکل گرفته اند.این کسب و کارها مرزها را می شکنند و از این رو به منابع توسعه ای بسیاری دسترسی دارند.
 
فضای وب به صورت مداوم در حال تغییر است و رند تغییر چشم گیری خود را حفظ می کند. هرساله این تغییرات سبب تغییر تجربه کاربری و رشد کسب و کارهای آنلاین می شود.
 
دراین نوشتار به معرفی ۵ ترند طراحی سایت که انتظار می رود در سال جدید پرطرفدار باشد می پردازیم.
 
اینترنت اشیا
نه تنها در سال ۲۰۱۸ بلکه در چند سال آینده انتظار می رود توجه به اینترنت اشیا افزایش یابد.
 
به این ترتیب دور از ذهن نیست که این مفهوم در عرصه های مختلفی مثل پوشیدنی ها، خانواده و فضای وب راه یابد.
 
اینترنت اشیا نیاز به نیروی انسانی را کاهش داده همچنین کارها را ساده تر خواهد کرد.
 
بنابراین استفاده از اینترنت اشیا برای صاحبان کسب و کارها سودمند خواهد بود. تحقیقات نشان می دهد اینترنت اشیا ترند طراحی سایت در سال جدید خواهد بود.
 
هوش مصنوعی
هوش مصنوعی نمایانگر توسعه تکنولوژی است و مصنوعات ساخته بشر را قادر به تفکر و عمل می کند.
 
گوگل و فیس بوک در سال ۲۰۱۷ با موفقیت از AI برای بهبود تجربه کاربری کاربران خود استفاده کردند.
 
نفوذ هوش مصنوعی بسیار هیجان انگیز است که برنامه های مختلف این روزها ایجاد شده بر اساس هوش مصنوعی کارکرده و اشیا را هرچه بیشتر شبیه انسان می کند.
 
بنابراین دور از ذهن نیست که این فناوری در سال های آتی ترند طراحی سایت شود و از آن بیشتر در فضای وب استفاده شود.
 
توسعه دهندگان می توانند تجربه کاربری را با شیوه های مختلف با کمک هوش مصنوعی بسنجند.
 
واقعیت مجازی
واقعیت مجازی در لبه طرح های توسعه ای سال جدید قرار می گیرد. واقعیت مجازی در واقع یک پاسخ از سیستم هوشمند کامپیوتر به وضعیت موجود یک پدیده است.
 
بسیاری از برنامه نویسان و فعالان فضای وب امید دارند از واقعیت مجازی به عنوان ترند طراحی سایت در راستای ارتقای تجربه کاربری استفاده کنند.
 
تجربه واقعی واقعیت مجازی در حال حاضر با VRML زبان مدل سازی واقعیت مجازی امکان پذیر است. از این رو، در سال ۲۰۱۸ این روند ادامه داشت.
 
اثرات اختلاف منظر یا Parallax effects
اگر شما به دنبال افزایش تجربه کاربری وب سایت خود هستید، پس Parallax effects ، راهی عالی برای جذب مشتریان است. اثر اختلاف منظر برای جلوه های بصری همراه با پیمایش ۲D اعمال می شود. در نتیجه، اثر Parallax effects با موفقیت تعامل کاربر را بهبود می بخشد. بنابراین دور از ذهن نیست که این فناوری ترند طراحی سایت شود.
 
ژنراتور سایت استاتیک
یکی دیگر از گرایشات Static Site Generator است که در سال ۲۰۱۸ به شدت در بخش توسعه وب حاکم شد. ژنراتور سایت استاتیک به طور موثری متن ساده را به وب سایت های ایستا یا وبلاگ ها تبدیل می کند. همچنین، این باعث افزایش قدرت وب سایت در خصوص عملکرد و سرعت می شود.
 
نتیجه گیری
 
تکنولوژی های بالا به سرعت در حال پیشرفت هستند و انتظار می رود به ترند طراحی سایت در سال جدید تبدیل شوند.
 
بهترین کار این است که در کسب و کار خود از ترند طراحی سایت استفاده کنید تا تعداد کمتری از مشتریان را از دست بدهید.
 
بنابراین برای اینکه از روند تغییرات جدید عقب نمانید لازم است از این ترند ها بهره ببرید تا کمک کند تعداد بیشتری از افراد را به کسب و کار خود جذب کنید.
 
تلاش کنید در روند بکارگیری فناوری های نوین در کسب و کار خود حتما از متخصصان و کارشناسان توانمند که مجهز به دانش روز هستند استفاده کنید در غیر این صورت بکار بردن ترند طراحی سایت به تنهایی کافی نخواهد بود.

خانه --> اخبار و مقالات --> ترند طراحی سایت در سال ۲۰۱۹

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران