تکنیکهای سئو


 
سئو مانند شیمی است که مجموعه ای از فرایندها سئو را تشکیل میدهند.پس میتوان نتیجه گرفت همان طور که شیمی یک علم است سئو هم علم است. در این مقاله به شما تکنیکهای سئو را معرفی میکنیم که بسیار مفید و جالب میباشد.
 
این عددها نشان دهنده این موضوع هستند که به چه میزان در سئوسازی مهم هستند.هر چه عدد بیشتر باشد اهمیت آن نیز بیشتر می باشد. جدول متعلق به سایت Search Engine Land میباشد.
 
موتورهای جستجو مورد تقدیر قرار میدهند صفحاتی را که دارای فاکتورهای مورد برررسی انها باشند.سئو در حال حاضر بدین معنا میباشد که شما مطمئن شوید که محتوای مورد نظر شما دارای فاکتورهای ( signals ) مورد بررسی موتورهای جستجو میباشد.در جدول زیر به صورتی زیبا این فاکتورهای مورد بررسی و نمایش قرار گرفته است:
 
تصویر متعلق به searchengineland میباشد تصویر بالا تمامی فاکتورهای مورد بررسی موتورهای جستجو را به نمایش میگذارد خیلی خلاصه به بررسی انها میپردازیم :
 
بخش های سبز رنگ : این بخش ها مربوط میشود به سئو خارج از ساستی ( Off Site ) یعنی مواردی که توسط بازدید کننده ها , خواننده ها و دیگر افراد بر سایت شما تاثیر میگذارند.
 
بخش های نارنجی رنگ : این بخش ها مربوط میشود به این موضوع که اگر سایت شما توسط بازدید کننده ها در مورتوهای جستجو بسته ( Block ) شوند چه اتفاقی میوفتد؟
 
نکته مهم : با دقت در تصویر متوجه میشوید که در کنار انها عدد قرار گرفته این عدد ها بین ۱ تا ۳ میباشد.
 
بخش های آبی رنگ : این بخش ها مربوط مییشود به سئوسازی محتوا ( On Site ) که تماما در اختیار نویسنده و مدیر سایت میباشد. بخش های قرمز رنگ : این بخش ها مربوط میشود به مواردی که اگر انها را انجام دهید شما به عنوان یک سئوکار کلاه سیاه شناسایی خواهید شد و حتی ممکن است منجر به بن شدن شما در موتورهای جستوجو شود.

خانه --> اخبار و مقالات --> تکنیکهای سئو

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران