خرید هاست مطمئن ماهیانه یا سالیانه


 
سرویس‌های میزبانی اختصاصی به‌دلیل منابع بیشتری که در اختیار شما قرار می‌دهند، قیمت بالاتری خواهند داشت. از طرفی دیگر چنانچه این سرویس‌ها برای مقاطع زمانی معینی هم‌چون بازه‌های ثبت نام آنلاین و یا جشنواره‌های خرید اینترنتی تهیه شده باشند، خرید آن‌ها برای دوره‌‌های سالیانه هزینه‌بر است. لذا امکان تهیه چنین سرویس‌هایی به‌صورت ماهیانه برای اکثر کاربران گزینه جذاب‌تری است، تا در صورتی‌که کاربر برای بازه زمانی کمتر از یک سال به چنین هاستی نیاز دارد، ناگزیر به پرداخت هزینه کامل سالیانه آن نشود.اما تامین هزینه نگهداری سرور و نرم افزارها بهصورت سالیانه برای شرکت هاستینگ مقرون به‌صرفه‌تر بوده و در نتیجه ارائه خدمات میزبانی اشتراکی برای کاربران نیز هزینه کمتری خواهد داشت.
 
هاست مطمئن چه هاستی است؟
یک میزبانی مطمئن، در هریک از انواع اختصاصی یا اشتراکی، هاستی است که پایداری، امنیت و پشتیبانی مناسب را برای شما فراهم کند.
 
دو مفهوم پایداری و امنیت هاست، به عوامل مشترک زیادی وابسته هستند. داشتن یک زیر ساخت قوی و دیتاسنتر مناسب برای سروری که هاست بر روی آن قرار دارد، موجب کاهش احتمال بروز اختلالات فنی و پایداری قابل قبول در سرویس‌دهی خواهد شد. هم‌چنین دیتاسنتر مناسب، در برابر مشکلات و خطرات تهدید کننده فیزیکی، امنیت سرور را تضمین خواهد کرد. لازم است محل نگه‌داری سرورهای ارائه دهنده میزبانی از لحاظ محیطی، مثل خنک نگه داشتن سرورها و تامین برق ۲۴ ساعته بدون قطعی و… از شرایط مطلوب و قابل اطمینانی برخوردار باشد. استفاده از نرم افزارهای دارای لایسنس باعث می‌شود که دسترسی شما به آخرین بروز رسانی آن‌ها تامین گردد و موجب پایداری و Uptime بالای سرویس میزبانی شما خواهد شد و از طرفی امنیت سرور ارائه دهنده میزبانی را نیز افزایش خواهد داد. همین‌طور استفاده از فایروال‌ها و آنتی‌ویروس‌ها، هر دو فاکتور پایداری و امنیت سرویس را ارتقا خواهند داد.
 
ویژگی مهم دیگر جهت افزایش پایداری سرویس هاست، تهیه بکاپ روزانه و منظم است. در این‌صورت با بروز هرگونه اختلال در هارد سرور، آخرین اطلاعات سرویس وب (یا ایمیل) شما موجود و قابل بازیابی است. هم‌چنین سرویس دهنده میزبانی شما می‌بایست بطور مرتب، بروز رسانیهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری امنیتی را پیگیری کرده و مانتیورینگ خودکار بر روی خدمات خود اعمال کند تا با بروز حملات موجود در فضای اینترنت، سرویس میزبانی شما تحت تاثیر قرار نگیرد.
 
به خاطر داشته باشید که یک سرویس پایدار با دسترسی ۲۴ ساعته در تمام ۷ روز هفته، نیاز به یک پشتیبانی فنی مسلط و تمام وقت نیز دارد. به‌وجود آمدن چالش‌های فنی و نیاز به مشاوره، امری اجتناب ناپذیر در روند فعالیت وب سایت شما خواهد بود. یک میزبانی مطمئن علاوه بر تضمین پایداری و امنیت، از تمام راه های ارتباطی اعم از تماس تلفنی، گفتگوی آنلاین و تیکتینگ سیستم می‌بایست پاسخگوی سوالات شما باشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> خرید هاست مطمئن ماهیانه یا سالیانه

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران