رقابت سایت های کوچک و بزرگ در سئو

 
آیا سایت های کوچک و تازه راه اندازی شده شانسی برای رقابت با سایت های بزرگ و قدیمی در بحث سئو برای کسب رتبه های بالاتر در نتایج گوگل دارند یا نه؟ میتوان گفت کمتر از ۳۰ درصد متخصصین سئو شانسی برای سایت های کوچک در رقابت با سایتهای بزرگ قائل میشوند.
 
دیروز یعنی ۶ شهریور Matt Cutts مدیر ارشد مبارزه با اسپم گوگل یک فرم طراحی کرده و در آن پرسیده است که به نظر شما چه سایت کوچکی وجود دارد که با کم لطفی گوگل مواجه شده و باید جایگاه بهتری در نتایج گوگل داشته باشد. شما نیز میتوانید با مراجعه به فرم Small Website Survey سایت خود را معرفی کرده و توضیح دهید که به چه دلیل انتظار دارید که جایگاه بهتری در نتایج گوگل داشته باشید.
 
ساخت سایت
 
البته گوگل همچنین اعلام کرده که تکمیل این فرم هیچ تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی گوگل نخواهد داشت و صرفا جهت اطلاع رسانی به گوگل و ارتباط با کاربران از آن استفاده خواهد شد. ولی همین اتفاق کوچک میتواند نویدبخش روزهای بهتری برای سایت های تازه وارد و کوچک باشد. سایت هایی که هیچ امیدی برای رقابت با بزرگان زمینه کاری خود نداشتند.
 
توجه گوگل هر روز به محتوای سایت بیش از گذشته میشود و بنظر میرسد که در آینده ای نه چندان دور صفحات سایت شخصیت مستقلی پیدا کرده و به تنهایی در رتبه بندی گوگل رقابت کنند. به این معنی که سایر مطالب و امکانات یک سایت بر رتبه بندی هر صفحه تاثیرگذار نباشد. که البته این نکته چیزی جز یک حدس و احتمال نیست و در هیچ یک از منابع رسمی به آن اشاره نشده.

خانه --> اخبار و مقالات --> رقابت سایت های کوچک و بزرگ در سئو

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران