روز رسانی وب سایت شخصی


 
مینیمالیسم minimalism
مینیمالیسم سالهاست که طراحی دنیای وب را در دست دارد و مطمئنا به زودی در آینده وجود نخواهد داشت. محبوبیت آن از سادگی آن نشأت میگیرد و کاربران می توانند به راحتی محتوای سایت را متوجه شوند، مینیمالیسم minimalism به کاربر اجازه می دهد تا یک تجربه کاربری ساده داشته باشد.
 
این طرح ها نیز در مسیر رسیدن به اهداف صاحب سایت نیز مفید هستند، زیرا طراحی سایت تمیز مرتب load سرور را کاهش می دهد، احتمال وقوع crash را کاهش می دهد و زمان بارگذاری با سرعت بیشتر را فراهم می کند.
 
به عنوان یک مثال خوب از یک محیط شاد بین مینیمالیستی و کلاسیک، به سایت فیلم The Lobster نگاه کنید. پس زمینه خاکستری و متن سیاه، مینیمالیسم را به بهترین شکل ممکن می سازد، در حالی که انیمیشن های کوچک و فونت های متمایز وب سایت را برجسته می کند و حس شخصیت پذیری را افزایش می دهد
 
طراحی لوگو به روز شده An Updated Logo Design
یکی از فواید میزبانی یک وب سایت منبع باز مانند وردپرس، توانایی یافتن و تمیز کردن قالب های پیش فرض است که برای آن دسته از افرادی که فقط با طراحی وب شروع به کار می کنند بسیار مفید است. اما به دلیل محبوبیت آنها در بین طراحان وب بسیاری از وبلاگ نویسان header از آن استفاده می کنند و به سختی می توانند آن را کنار بگذارند.
 
یک راه ساده برای انجام این کار این است که به سایت خود یک custom logo بدهید این کار هدرهای از پیش آماده را جایگزین می کند، چه خود شما این کار را انجام دهید و چه از یک طراح گرافیکی کمک بگیرید در مورد چگونگی ایجاد یک آرم به یاد ماندنی برای سایتتان تلاش کنید.
 
پیمایش Scrolling
مانند موضوعات مینیمالیستی، پیمایش روند دیگری است که به سرعت همه گیر شده است. یکی از مهمترین علت های محبوبیت وب سایت های پیمایش، مناسب بودن آن برای انواع صفحه نمایش ها و دستگاه ها است؛ این گونه طراحی به ویژه برای گوشی های هوشمند و تبلت ها بسیار سودمند است، زیرا وجود پیمایش در صفحه های کوچکتر ضروری است.
 
همچنین این سبک پتانسیل بالایی دارد تا با سایتها با محتوای سنگین تر تعامل برقرار کند، زیرا در این شرایط خوانندگان مشتاق می شوند تا به پیمایش ادامه دهند و پیشنهادات بیشتری را بیابند بدون اینکه صفحه خود را تغییر دهند.
 
Hero Image
شما احتمالا در حال حاضر با یک hero image آشنا هستید، اما نام آن را نمیدانستید. یک تصویر قهرمان یک بنر بزرگ یا تصویر پس زمینه است که بیشتر و یا تمام یک صفحه وب را در بر دارد. دلایل محبوبیت آنها مختلف است: آنها به سادگی می توانند کاربران را هدایت کنند تا به عمل خود اقدام کنند، می توانند یک پیام بصری قوی داشته باشند و زمان بارگذاری کمتری نسبت به یک سایت با تصاویر و زبانه های متعدد داشته باشند.
 
Hero images به ویژه برای سایت هایی که خدمات مبتنی بر بصری مانند طراحی عکاسی و یا طلا و جواهر طراحی می کنند و یا با اهداف ساده ای مانند تشویق خوانندگان به ثبت نام برای خبرنامه هستند، بسیار مفید هستند. میخواهید تصویر قهرمانیتان را حتی قابل توجهتر کنید؟ با استفاده از یک ویدیو حلقوی – ترجیحا در محدوده ۱۰-۲۰ ثانیه بیننده را با اطلاعات کافی به نمایش بگذارید، با این حال همچنان زمان بارگذاری قابل کنترل را حفظ می کند.

خانه --> اخبار و مقالات --> روز رسانی وب سایت شخصی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران