روش بالا بردن کاربری وب سایت

 

قابلیت استفاده شامل بسیاری از جزئیات متفاوت است. شما باید مطمئن شوید که شما را هم به ایجاد یک وب سایت است که کاربر پسند از نظر موارد زیر است:
 
طرح: طرح صفحه باید ساده به دنبال و به مردم دسترسی به تمام ابزار و اطلاعاتی که آنها نیاز بدون نیاز به تلاش زیادی یا بدون هیچ زحمتی است.
 
ناوبری: آن را آسان به اطراف وب سایت خود را دریافت کنید. هنوز اطلاعات مفید در ۵ سطح از زیر صفحه دفن کنند. چوب را با یک، سایت اصلی ساده است که آسان برای دور و ابزار ناوبری در دسترس است.
 
محتوا: شما نیاز به مطمئن شوید که مطالب خود را آموزنده و جذاب است. اگر مردم در آنچه شما باید بگویم علاقه مند نیست، چرا آنها در اطراف چوب؟ آنها چیزی برای آنها بهره مند شوند، و مطالب خود را با دقت استفاده کنید. آن کوتاه، ساده، و به نقطه نگه دارید.
 
طراحی کلی: اجتناب از بسیاری از گرافیک سنگین، آرم، تصاویر، و عناصر دیگر که فقط درهم و برهمی خواهد شد تا صفحه خود را و آن برای مردم سخت می دانم که در آن به آینده را. چوب به اصول و مطمئن شوید که آنها می توانند سایت خود را بدون احساس ضعف و یا داشتن گزینه های بسیاری استفاده کنید.
 
هنگامی که شما ساخت یک وب سایت، بسیاری از چیزهای مختلف در حال رفتن به به بازی آمد. با این حال، اگر شما می خواهید به یک کسب و کار موفق در جهان آنلاین، شما باید مطمئن شوید که وب سایت خود را تعاملی است، جذاب، و آن است که یک امتیاز از قابلیت استفاده بالا به طوری که مردم می خواهید برای حفظ آینده را برای بیشتر. طرح با تکنولوژی بالا و ویژگی های پیچیده به نظر می رسد مانند آنها را نگاه سرد، اما خط پایین این است که مردم می خواهند ساده، اطلاعات و منابع ساده و آنها را انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را دریافت. اطمینان حاصل کنید که وب سایت خود را کاربر پسند و آسان برای استفاده به طوری که شما می توانید افراد دقیقا همان چیزی که آنها می خواهند دادن و گرفتن کسب و کار خود در بازگشت است.

خانه --> اخبار و مقالات --> روش بالا بردن کاربری وب سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران