روش هایی برای فعال نگه داشتن وب سایت


 
۱) لینک های خود را بررسی کنید
هر چند وقت یکبار، بر روی هر لینک در وب سایت خود کلیک کنید. تک تکشان را. شما باید قطعا پس از انجام تغییرات عمده در سایت خود، این کار را انجام دهید. سرورها گاهی اوقات عجیب هستند و اگر به منابع اطلاعات خارجی متصل شوید، نیاز به بررسی دارید تا مطمئن شوید که آنها خراب نشده اند یا خطاهای رایانه ای ، سایت حذف شده و غیره نباشند.
لینک های آماتوری(غیر حرفه ای) که مرتبط نیستند یا کار نمیکنند وجود دارند.
 
۲) محتواهایتان را به روزرسانی کنید
محتوای قدیمی خوب به نظر نمی رسند. این به اندازه یک لینک خراب بد نیست، اما این می تواند مردم را وادار به تصمیم به ترک لینک کند. اطلاعات به روز و جدید، همان اطلاعات مربوطه است.
 
اگر شما اطلاعات مفید، آموزش ها یا اطلاعات مرجع ارائه می دهید، آن را نیز به روز نگه دارید. چیزهایی را که لازم به ویرایش است را برگردید و ویرایش کنید. شما حتی ممکن است بخواهید نسخه های جدیدی از کل مقالات را زمانی که چیزی تغییر می کنند،تغییر دهید و منتشر کنید. اغلب من به دنبال اطلاعات هستم، بدنبال نتایج مربوط به ۴ یا ۵ سال پیش، که گوگل فراهم میکند.
 
۳) مرورگرها و دستگاه های جدید را تست کنید
وقتی یک مرورگر جدید بیرون می آید، سایت خود را آزمایش کنید. دوست شما یک تلفن یا تبلت جدید میخرد، از او بخواهید آن را قرض بدهد تا بتوانید سایت خود را تست کنید. وقتی نسخه جدید جاوا اسکریپت بیرون می آید؟ سایت خود را با آن آزمایش کنید. یک تلویزیون جدید میخرید که بتواند مرورگر وب را تست کند؟

خانه --> اخبار و مقالات --> روش هایی برای فعال نگه داشتن وب سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران