سئوالات متداول

سوالات متداول در زمینه هاست و میزبانی وب:

هاست چیست؟
به فضایی که وب سایت شما در آن قرار می گیرد هاست گفته می شود.
چه مقدار هاست یا فضا برای سایت من کافیست؟
مقدار فضای لازم بستگی به نوع طراحی و فعالیت شما در سایتتان دارد. شما باید حجم فایل هایی که سایت شما را در بر میگیرد را محاسبه کنید و مقدار فضایی بیشتر از آنچه محاسبه کرده اید را خریداری کنید. در این زمینه می توانید با ما مشاوره کنید.

 

سوالات متداول در زمینه دامین:

من دامنه ام را قبلا ثبت کرده ام
در صورتیکه دامنه خود را قبلا از شرکت دیگری ثبت کرده اید مشکلی نیست می توانید با استفاده از همان دامنه از خدمات راه اندازی سایت و میزبانی ما استفاده نمایید.
دامنه یا دامین چیست؟
دامنه نام منحصر به فردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد و در حقیق آدرس وب سایت شماست  و از یک یا چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جدا شده اند . قسمت اول ماهیت آدرس www قسمت دوم نام دامنه domain name و به قسمت سوم پسوند دامنه می گویند.
کدام دامنه برای من مناسب تر است؟
همه مردم ابتدا در مورد پسوند  com.  فکر می کنند اگر نام دامنه مورد نظرتان با پسوند com.   آزاد می باشد آن را به ثبت برسانید اگر نتوانستید با پسوند com.  دامنه ای را به ثبت برسانید پسوندهای دیگری نیز وجود دارند. البته بعضی از پسوندها ممکن است برای وب سایت شما مناسبتر باشد com / .net / .org / .info / .biz / .ir.

 

سوالات متداول در زمینه دامین:

آیا هزینه پرداخت شده به صورت دائمی است یا نیاز به تمدید دارد؟
شما برای طراحی وب سایت و راه اندازی آن فقط یک بار هزینه پرداخت می کنید. اما در مورد سرویس های میزبانی وب (هاست) و ثبت دامنه، در صورت تمایل به تمدید، باید سالانه هزینه مربوطه را پرداخت نمایید.
آیا در صورتیکه هاست یا فضای میزبانی خود را از شرکت دیگری تهیه کرده باشم می توانم از خدمات طراحی و راه اندازی شما استفاده کنم؟
بله. مشکلی نیست. ولیکن بدلایل فنی بهتر است هم میزبانی و هم راه اندازی سایت خود را از یکجای یکسان تهیه نمایید.
طراحی سایت --> صفحه سئوالات متداول

نظرات کاربران