سندباکس گوگل چیست ؟


 
تصور کنید در سالهای اخیر ، سرعت رشد سایتهای اینترنتی چقدر زیاد بوده ، به گونه ای که هر کسب و کاری بالاخره به فکر داشتن یک سایت ، کما اینکه فقط برای پز و کلاس کاری ، افتاده است .
 
خودتان را جای گوگل بگذارید : آیا ۲۰۰ آیتم سئو که برای رتبه بندی صفحات در نتایج جستجو استفاده می گردد ، به تنهایی کافی هستند ؟ به نظر شما رفتار گوگل با سایتی که به تازگی راه اندازی می شود ، چگونه باید باشد ؟
 
چند سایت سراغ دارید که فقط یک الی ۲ ماه بوده اند و صاحبان آنها ، آنها را رها کرده اند ؟
 
آیا در مدت یکی دو ماه از روی الگوی رفتاری مدیر سایت در بحث طراحی و آپدیت سایت می شود تشخیص داد که این سایت قرار است از آنهایی باشد که ۲ ماه دیگر تعطیل می شوند ؟
 
نمایش مطلب، از سایتی که کلا ۲ ماه بروزرسانی شده و رها شده در نتایج جستجوی گوگل ، باعث کاهش اعتماد کاربران به نتایج جستجو و در نهایت کاهش درآمد گوگل خواهد شد . پس باید راهکاری اندیشید :
 
گوگل در هیچ کجا راجع به سندباکس صحبت نکرده ، لیکن از آنالیز رفتار آن در مقابل سایتهای جدید ، نتیجه حاصل گردیده که در ادامه مطرح خواهیم نمود .
 
از کجا بفهمیم در سندباکس گوگل قرار داریم ؟
وب سایتهای جدید ، بستگی به نوع مطلب ، سئوی داخلی ، طراحی و … بین ۱ تا ۴ ماه در ند باکس گوگل خواهند بود .
 
برای سایتی که در سندباکس گوگل است چه اتفاقی می افتد ؟
گوگل در حقیقت با این سایتها باز می کند ;
 
-ممکن است در یک زمان کوتاه ، یک مطلب از سایت شما به رتبه ۳ بیاید تا گوگل بتواند تجربه کاربران را نسبت به آن مطلب ضبط و آنالیز کند .
-ممکن است در یک زمان کوتاه همان مطلب ، به صفحه ۲ و یا حتی ۱۰ برود .
-گوگل به لینکهایی که در این زمان کوتاه ساخته می شوند بسیار حساس است ! ( پس در ۴ ماه اول ، خرید بک لینک ممنوع .)
-رباتهای گوگل خیلی زیاد در این زمان به سایت مراجعه می کنند تا از الگوی زمان آپدیت شدن پستها آگاه شوند . (در ساعت مشخصی پست بگذارید .)
-تعداد کلیک های روی سایت شما در نتایج جستجو ، زمانی که بالا می آیید بسیار مهم است . (سعی کنید اسنیپ حرفه ای بنویسید !)
 
از کجا بفهمیم سایت ما از سندباکس خارج شده ؟
اگر در سرچ کنسول گوگل ، مشاهده کردید که ورودی های گوگل در یک روز از میانگین روزهای گذشته ، ۴ برابر بیشتر شده است ، سایت شما از سندباکس خارج شده .
 
آیا دوباره ممکن است سایت ما در سندباکس گوگل قرار گیرد ؟
خیر

کلمات کلیدی
خانه --> اخبار و مقالات --> سندباکس گوگل چیست ؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران