سوالات متداول کاربران در مورد طراحی سایت

هزینه طراحی سایت چقدر می شود؟
روند قرار داد با شما چگونه است؟
پشتیبانی شما به چه شکل می باشد؟

 

امروزه بیشتر افراد نیازهای خود و خدمات خود را از جستجو کردن در اینترنت  پیدا می کنند و خریداری می کنند پس شما هم اگر کسب و کاری دارید با طراحی سایت می توانید شما جزو کسانی باشید که کاربران فضای اینترنت شما را مشاهده می کنند بعضی افراد می گویند من برای خودم در شبکه های مجازی فعال هستم و نیازی به طراحی سایت ندارم ولی درست هست که فعالیت در شبکه های مجازی خوب است ولی یک سایت می تواند واسط کاربران باشد با شبکه های اجتماعی پس طراحی سایت یک از دلایل موفقیت هر کسب و کاری می باشد شما می توانید با طراحی سایت برای خود هزاران صفحه داشته باشید، برای خود محصولات خود را بارگذاری کنید اطلاعات تماس،فرم سفارش،ثبت نام در سایت، و بسیاری از امکانات دیگر که می توانید از طراحی سایت مهندسین ساین وب مشاوره بگیرید تا شما هم در کسب و کار خود موفق باشید.
 

مهندسین ساین وب می تواند انتخاب خوبی برای رونق دادن به کسب و کار شما باشد

 

هزینه طراحی سایت چقدر می شود؟

هزینه طراحی سایت بستگی به امکانات و هدف شما از طراحی سایت دارد ، طراحی سایت یک مجهول هست که شما باید به ما توضیح دهید که چه می خواهید و امکانات مورد نیاز شما چه می باشد
 
مانند این می ماند که شما به نمایشگاه ماشین می روید و می گویید من یک ماشین می خواهم آیا فروشنده می تواند به شما قیمت بگوید ؟
 
طراحی سایت هست به همین شکل هست بستگی به نوع امکانات سایت شما طراحی گرافیک سایت کد نویسی سایت نوع فضای میزبانی و دامنه سایت قیمت ها فرق دارد.

 

روند قرار داد با طراحی سایت مهندسین ساین وب چگونه است؟

اول یک ارتباط ساده هست که شما مثل تمامی مشتریان با ما تماس می گیرید و نیازهای خود را از سایت بیان می کنید و ما به شما یک پیش فاکتور می دهیم شما قیمت ها و شرکت های همکار را بررسی می کنید و تصمیم می گیرد که با طراحی سایت مهندسین وبگر همکاری کنید یا ما یا شما به دفتر ما مراجعه می کنید و بعد از صحبت و توافق درمورد کار طراحی سایت قرار داد را امضا می کنیم و بعد از پرداخت پیش پرداخت کار طراحی سایت شما را شروع می کنیم و بعد از اتمام طراحی سایت اولیه شما نظر خود را خواهید گفت و با نظرات شما سایت شما طراحی می شود و بعد از طراحی سایت و رضایت شما از سایت طراحی شده مبلغ باقی مانده را پرداخت می کنید و بعد از یک جلسه آموزش سایت تحویل شما می شود.
 

پشتیبانی شما به چه شکل می باشد؟

بعد از کار طراحی سایت مهمترین اصل یک سایت پشتیبانی سایت و جواب گو بودن به سوالات مشتری هست چون مشتری تازه می خواهد با سایت کار کند و مطالب و محصولات خود را در سایت درج کند شما می توانید نحوه پشتیبانی سایت را از مشتریان ما سوال کنید شما می توانید در ساعات اداری با دفتر ما تماس بگیرید یا در ساعات غیر اداری با ایمیل کردن مشکلات خود با آنها را برای شما رفع کنیم.

 

خانه --> اخبار و مقالات --> سوالات متداول کاربران در مورد طراحی سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران