طراحی ایمیل

 
طراحی سایت
 
استفاده از تکنولوژیهای طراحی در وب سایت، تنها بخشی از این پروسه ای از طراحی یک سایت خوب است. باید روی بازدیدکنندگان سایت نظارت داشته باشید و به روش های مختلف، اطلاعاتی را از آن ها دریافت کنید تا به این ترتیب بتوانید در پنجره های خروجی، پیشنهادات و یا تخفیفات متناسبی را به آن ها ارائه کنید. شما باید مرحله بعدی در این استراتژی را نیز تکمیل کنید: ساخت الگوی طراحی برای ایمیل.
از الگوی طراحی برای استراتژی ایمیل خود استفاده کنید که انگیزه بخش باشد و مشترکان را به تجارت شما ترغیب کند. هدف خود را باید به صورت حرفه ای در ایمیل خود اجرا کنید و باید به گونه ای ایمیل خود را بسازید که مخاطبین نتوانند پیشنهاد شما را رد کنند. به عنوان مثال باید از لحن و زبان گفتاری دوستانه ای در ایمیل به کار ببرید تا بتوانید راحت تر به آن نزدیک شده و با آن ها ارتباط برقرار کنید.
شما نباید در وهله اول تنها به درآمدزایی از آن ها فکر کنید. بگذارید این احساس به مشترکان ایمیل منتقل شود که آن ها برای شما ارزشمند می باشند و شما دوست دارید تا آن ها، مشتریان دایمی وب سایت تان باشند.
تا جایی که می توانید باید طراحی ایمیل خود را جذاب بسازید و باید بسیار روی محتوای ایمیل خود تمرکز کنید. از رنگ هایی برای جلب توجه مخاطبین سایت استفاده کنید تا بتوانید از طریق زیبایی طراحی، مشتریان را به وب سایت خود جذب نمایید. شما باید در این ایمیل ها حس کنجکاوی مخاطبین و مشترکان خود را تحریک کنید.
 
خلاق باشید، بر اساس مطالعات و تحقیقات، الگوهایی وجود دارند که همیشه می توانند نظر مخاطبین را به خود جلب کنند. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات ضروری را در یک پاراگراف و یا یک جمله در ایمیل خود نمایان می کنید. این مورد باعث می شود تا مخاطبین و یا مشترکان ایمیل، به خواندن باقی محتوا نیز ترغیب شوند.
 
قول ها و پیشنهاداتی را به مشتریان سایت خود ارائه کنید که بتوانید به آن عمل کنید. تخفیفات و پیشنهادات ویژه شما باید انگیزه بخش باشند. شما باید متناسب با نیاز مشترکان ایمیل خود، مواردی از قبیل تخفیف و یا استفاده آزمایشی و یا ارسال رایگان را ارائه دهید تا آن ها انگیزه بازگشت به وب سایت، جستجو و خرید کردن را داشته باشند.
 
به یاد داشته باشید که ایمیل خود را کوتاه و خلاصه بسازید و در کوتاه ترین زمان، بیشترین اطلاعات را در اختیار آن ها قرار دهید. هیچ کس دوست ندارد در ایمیل، با داستان طولانی رو به رو شود.
 
از کلمات مناسب، تصاویر فوق العاده و دکمه های دعوت به عمل جذابی در طراحی ایمیل خود به کار ببرید. در انتخاب کلماتی مانند “دوست دار” شما دقت کنید که بسیار خسته کننده و تکراری می باشند. شما باید این شوق و انگیزه را در مخاطبین سایت خود ایجاد کنید تا بدون هیچ حرفی پیشنهادات شما را قبول کنند و به وب سایت تان باز گردند.
 
هیچ راه استانداری برای ساخت الگوی طراحی وجود ندارد، این شما هستید که باید درباره مخاطبین و مشتریان سایت خود تحقیق کنید و بنا بر نیاز آن ها، مواردی را ارائه کنید تا برای بازگشت به وب سایت تان انگیزه و شوق داشته باشند.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی ایمیل

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران