طراحی سایت آتلیه عکاسی


 
آتلیه های عکاسی می توانند برای نمایش عکس ها و کارهای خود یک سایت طراحی کنند تا مشتریان بدون اینکه برای دیدن نمونه کارها مسافتی را طی کنند و زمانی را صرف کنند ، بتوانند به راحتی نمونه کارهای زیادی را از آتلیه عکاسی در سایتش ببینند و هم چنین آتلیه های عکاسی می توانند از بهترین نمونه کارهای خود را در صفحه ی اول سایت به صورت اسلاید به نمایش بگذارند تا بتوانند مشتریان بیشتری را به سمت آتلیه خود جذب کنند.
 
همه ما می دانیم برای طراحی سایت باید موارد زیادی را در نظر بگیریم و خدمات و امکاناتی را عرضه کنیم تا بتوانیم رضایت خواننده را جلب کنیم ، در اینجا می خواهیم بخشی از خدمات و امکاناتی را که چیتا سافت در طراحی سایت آتلیه عکاسی در نظر می گیرد تا از طریق آن ها نظر مشتریان را به خوبی جلب کند اشاره کنیم:
 
۱) طراحی صفحه گالری تصاویر آتلیه
۲) طراحی صفحه پکیج و جداول قیمت های تمامی سرویس های آتلیه
۳) طراحی صفحه بخش ویدئو و کلیپ های عروسی و …
۴) طراحی صفحه سیستم پرداخت آنلاین وجه
۵) طراحی صفحه بخش اخبار و مقالات مرتبط با آتلیه
۶) طراحی صفحه خدمات قابل عرضه آتلیه
۷) طراحی صفحه تاریخچه ای ازعکاسی
۸) طراحی صفحه ای برای آموزش عکاسی برای کاربران
۹) طراحی صفحه ای برای مشاهده راه های برقراری تماس با آتلیه
۱۰) طراحی صفحه ای برای مشاهده بیوگرافی از آتلیه عکاسی
 
با طراحی سایت آتلیه می توان برای جلوگیری از شلوغی و نظم بخشیدن به روال کاری ، رزرو از طریق سایت انجام شود تا آتلیه های عکاسی بتوانند با خیالی آسوده تر خدمات خود را عرضه کنند.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی سایت آتلیه عکاسی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران