طراحی سایت مناسب برای تمامی پلتفرم ها

 
طراحی وب سایت
 
اکثر شرکت های طراحی سایت به هنگام ساخت اپلیکیشن های مورد سفارش مشتریان از مورد هایی را که آن ها می تواندد با آن از این سایت یا برنامه استفاده کنند را به مشتری خود عرضه می کنند که به عنوان مثال می توان به نوع مرورگر، تبلت، تلفن همراه، فبلت ، تبلت و باقی وسایل دیجیتال اعم از گجت های پوشیدنی و پلاگین ها و .. که رایج است و مردم از آن ها استفاده می نمایند ارائه می دهند
 
از نکات بسیار مهم در این کار این می باشد که از کدامیک از کاربران بنا به تفکر خود از سایت دیدن می کنند بدین صورت که برخی برای مشاهده بعضی از سایت ها از تلفن همراه هوشمند بعضی سایت ها را با تبلت، بعضی از دسکتاپ استفاده می کنند و در نهایت امکان این وجود دارد که افرادی هم از اپلیکیشن موبایل برای بازدید استفاده کنند.
شما با شناختن رفتار های افراد مختلف می توانید درک کنید که می بایست به چه صورتی تجربه کاربری بهینه را برای مشتریان خود فراهم کنید و هم چنین تاجران احتیاج به این تجربه شما دارند تا اپلیکیشن یا سایت شان را بهبود ببخشند.
 
تحقیقاتی از مشتریان وب سایت و آنالیز داده ها به ما نشان می دهد که مشتریان ما وظایف مشخصی را در ابزارهای مشخصی انجام می دهند. برای مثال، آن ها از اپلیکیشن های آیفون استفاده می کنند تا از رسید و یا قبض های خود عکس گرفته و آن ها را اسکن کنند. این مورد بسیار عالی است. تصور کنید که شخصی در رستوران فرودگاه لپ تاب خود را بیرون می آورد و قبض را رو به روی وب کم خود قرار می دهد. هیچ کس این کار را نمی کند.
استخراج گرایش های روز دنیا از داده ها و آنالیزها به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه مشتریان به طراحی وب سایت و یا اپلیکیشن شما دسترسی پیدا می کنند و در چه ابزارهای چه عملکردهایی را انجام می دهند. در این زمینه می توانید سوالاتی را از مشتریان وب سایت و یا اپلیکیشن خود بپرسید که کدام ابزارها را برای استفاده از محصولات و یا وب سایت شما ترجیح می دهند.
 
شما به این ترتیب پاسخ های شگفت انگیزی به دست خواهید آورد و ایده های جدیدی را از چگونگی ساخت وب سایت و یا اپلیکیشن خود کسب می کنید. به این ترتیب می توانید تجربه بهینه ای را برای مشتریان خود نیز فراهم سازید.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی سایت مناسب برای تمامی پلتفرم ها

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران