طراحی سایت رستوران و کافی شاپ و فست فود ها

بسیاری از مدیران رستوران ها و فست فودها با طراحی سایت رستوران خود درصدد اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مشتریان خود برآمده اندطراحی سایت رستوران
و تاثیر غیرقابل ثبت سایت را در گسترش مشتریان خود ملاحظه نموده اند، زیرا با این کار به راحتی غذاهای خود را به مشتریان معرفی کرده و آنها نیز می توانند از طریق سایت رستوران اقدام به رزرو و یا سفارش غذای خود کرده و بدون اینکه در مسیرهای پرترافیک زمان خود را از دست بدهند با پرداخت آنلاین صورت حساب، غذای خود را در درب منزل تحویل گیرند.
با رعایت اصول مناسب برای طراحی سایت رستوران ، مشتریان میتوانند با منوی غذا، محیط رستوران، سبک کاری و خدمات ارائه شده در آن آشنا شوند. در کنار این موارد، پیش بینی امکان سفارش آنلاین و رزرو میز در طراحی سایت رستوران شانس شما را برای جذب بیشتر مشتریان افزایش خواهد داد.

 

طراحی سایت رستوران ، فست فود و کافی شاپ ها شامل امکانات:

اسلاید متحرک تصاویر
درباره رستوران
منوی غذا
شرح خدمات
تماس با رستوران
دریافت سفارش آنلاین
اخبار
گالری تصاویر
پیشنهاد سرآشپز
نظرات مشتریان
دستور پخت
نظرسنجی
ثبت نظرات مشتریان

 

نمونه قالب برای طراحی سایت رستوران:

قالب ۱- ۹۸۰۰۰ تومان

طراحی سایت رستوران
طراحی سایت املاک

ویژگیهای طراحی سایت رستوران توسط ما:

۱- برای مطالعه مزایای فراوان راه اندازی سایت توسط وبگر اینجا کلیک کنید.

۲- اکثر شرکتهای دیگر هزینه ای که دریافت می کنند فقط بابت طراحی قالب سایت شماست و یا هاست هایی با مقدار کم در نظر گرفته می شود و شما برای تهیه هاست (فضا) و دامنه، باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید . در حالیکه هزینه هایی که شما در ازای طراحی وب سایت به ما پرداخت می نمایید و در جدول زیر مشخص شده بابت کلیه هزینه های هاست با فضای زیاد + دامنه + قالب + نصب و راه اندازی + پشتیبانی می باشد.

۳- برخلاف برخی سرویسهای طراحی سایت، در ساخت سایت توسط ما، شما علاوه بر اینکه به بخش مدیریت سایت دسترسی کامل دارید بلکه از طریق کنترل پنل هاست به بخش مدیریت هاست و فایلهای سایت خود نیز دسترسی کامل خواهید داشت.

۴- برای جلب اعتماد بیشتر شما می توانید از طریق دکمه “سفارش آنلاین” سفارش خود را ثبت نموده، سپس با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگ کنید تا فقط با پرداخت ۴۰% هزینه کل، سایت شما راه اندازی گردد و مابقی را پس از تحویل گرفتن سایت تسویه حساب نمایید.

تلفنهای تماس: ۰۴۱۳۷۷۳۱۸۰۰ – ۰۹۱۴۹۲۱۰۱۶۹- ۰۹۱۴۱۷۶۲۳۲۰

طراحی سایت --> صفحه طراحی سایت رستوران و کافی شاپ و فست فود ها

نظرات کاربران