طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه ها

طراحی سایت مدرسه :
با طراحی سایت مدرسه ارتباط چند سویه نزدیکی بین مدیریت مدرسه، معلمان، دانش آموزان و اولیاء آنان ایجاد می شود.
طراحی سایت مدرسه
سایت مدرسه به مدیریت آموزشگاه این امکان را می دهد که اولیاء و والدین دانش آموزان را در جریان آخرین اخبار و رویدادهای مدرسه قرار داده و آنها را در جریان پیشرفت تحصیلی فرزندان قرار دهد. متقابلا به اولیاء نیز این امکان را میدهد تا نظرات و پیشنهادات خود را به مدیریت آموزشگاه انتقال دهند.

با طراحی سایت مدرسه ارتباط دانش آموزان بعد از اتمام شیفت آموزشی روزانه با آموزشگاه قطع نشده و در منزل نیز می توانند از فایلهای آموزشی، فیلمهای آموزشی، سئوالات و آزمونهای آزمایشی، نرم افزارها و … سایر امکانات سایت مدرسه خود بهره ببرند. ضمن اینکه در ایام تعطیلات سایت مدرسه می تواند ارتباط آموزشگاه با دانش آموزان و اولیاء آنان را حفظ کرده و بصورت مستمر آنها را درجریان اخبار و اطلاعیه های آموزشگاه قرار دهند.

طراحی سایت مدرسه بر اساس الگوریتم های گوگل و کسب رتبه ی بالا در گوگل نیز برای اعتبار، پیدا کردن دانش آموزان جدید و دیده شدن توسط همه بدون محدودیت زمانی و مکانی از تخصصهای ماست.

ما در این زمینه جدا از طراحی سایت قدرتمند برای شما، مشاوره ی کاملی از نوع کار شما در اینترنت به شما ارائه میدهیم تا شما را در مدیریت هر چه بهتر وب سایت تان یاری کنیم.

 

طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه با امکانات:

– تاریخچه و معرفی مدرسه
– معرفی مدیریت و هیات موسس مدرسه
– پانل مدیریتی کاملاً فارسی، ساده و جامع با کاربری آسان
– معرفی معاونت ها ، معلمین و کارکنان مدرسه
– نمایش شرایط ثبت نام در مدرسه
– گالری تصاویر
– اخبار مدرسه
– برنامه کلاسها
– تقویم آموزشی
– تماس با مدرسه
– مقالات
– معرفی انجمن اولیاء و مربیان
– بانک سوالات و آزمونها
– صدای مشاور

– صندوق پیشنهادهای مدرسه
– معرفی دانش آموزان برتر
– رویدادهای مهم هفته
– معرفی کتاب
– برنامه امتحانات
– لینک به سایت های مفید
– معرفی و دانلود نرم افزارها
– سامانه پیامک
– تابلو اعلانات
– نظرسنجی
– دانلود فایل
– بازیهای آنلاین
– آزمونهای آنلاین
– قرآن آنلاین
– خبرنامه

چند نمونه از قالب های طراحی سایت مدرسه :

قالب ۱- ۸۸۰۰۰ تومان

طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت املاک

قالب ۲- ۷۸۰۰۰ تومان

طراحی سایت مدرسه
طراحی سایت املاک

ویژگیهای طراحی سایت آموزشگاه توسط ما:

۱- برای مطالعه مزایای فراوان راه اندازی سایت توسط وبگر اینجا کلیک کنید.

۲- اکثر شرکتهای دیگر هزینه ای که دریافت می کنند فقط بابت طراحی قالب سایت شماست و یا هاست هایی با مقدار کم در نظر گرفته می شود و شما برای تهیه هاست (فضا) و دامنه، باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید . در حالیکه هزینه هایی که شما در ازای طراحی وب سایت به ما پرداخت می نمایید و در جدول زیر مشخص شده بابت کلیه هزینه های هاست با فضای زیاد + دامنه + قالب + نصب و راه اندازی + پشتیبانی می باشد.

۳- برخلاف برخی سرویسهای طراحی سایت، در ساخت سایت توسط ما، شما علاوه بر اینکه به بخش مدیریت سایت دسترسی کامل دارید بلکه از طریق کنترل پنل هاست به بخش مدیریت هاست و فایلهای سایت خود نیز دسترسی کامل خواهید داشت.

۴- برای جلب اعتماد بیشتر شما می توانید از طریق دکمه “سفارش آنلاین” سفارش خود را ثبت نموده، سپس با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگ کنید تا فقط با پرداخت ۴۰% هزینه کل، سایت شما راه اندازی گردد و مابقی را پس از تحویل گرفتن سایت تسویه حساب نمایید.

تلفنهای تماس: ۰۴۱۳۷۷۳۱۸۰۰ – ۰۹۱۴۹۲۱۰۱۶۹- ۰۹۱۴۱۷۶۲۳۲۰

طراحی سایت --> صفحه طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه ها

نظرات کاربران