طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل :

طراحی سایت هتل و مراکز اقامتی یکی از روش های موفق تبلیغاتی می‎باشد. طراحی سایت هتل و داشتن وب سایت برای یک هتل علاوه بر اینکه باعث افزایش اعتبار هتل می گردد بلکه بهترین روش تبلیغات و جذب مسافر برای هتل می باشد.

طراحی سایت هتل
امروزه کمتر کسی است که قبل از عزیمت به سفر از طریق اینترنت نسبت به جستجو و شناسایی هتل ها و مراکز اقامتی شهر مقصد خود اقدام نکند. حتی اکثر مسافران ترجیح می دهند قبل از سفر به رزرو هتل خود اقدام نمایند. و این بهترین فرصت برای مدیران هتل ها است که با طراحی سایت هتل و معرفی قابلیت های هتل به نحو احسن نسبت به معرفی هتل خود اقدام نموده و از این پتانسیل جذب مسافر به بهترین نحو استفاده نمایند.

فراموش نکنید طراحی سایت هتل در عین حالیکه بهترین روش تبلیغاتی محسوب می شود کمترین هزینه را نسبت به سایر روشها و ابزار تبلیغاتی دارد و این یعنی سود بیشتر با هزینه کمتر.

امکانات طراحی سایت هتل :

معرفی هتل
معرفی جادبه های گردشگری
سیستم رزرو آنلاین
امکان جستجو برای رزرو از طریق تقویم شمسی سایت
بخش مدیریت کاملا فارسی
نقشه آنلاین
فراهم بودن پرداخت اینترنتی برای مسافران متقاضی رزرو
امکان معرفی قسمتهای مختلف هتل
امکان قرار دادن ویدئو
اسلایدشو یا تصاویر متحرک
گالری عکس
کروکی آنلاین هتل
سئوالات متداول
دفتر یادبود آنلاین
امکان قرار دادن اخبار
نظرسنجی
فرم تماس با مدیریت
و…

و مهمتر از همه اینکه:

“تمام این کارها را شما خودتان بدون نیاز به ما و درکنار پشتیبانی آموزشی ما به راحتی می توانید انجام دهید”

 

نمونه قالب بسته طراحی سایت هتل :

188 هزار تومان

طراحی سایت هتل
طراحی سایت املاک

ویژگیهای طراحی سایت هتل توسط ما:

۱- برای مطالعه مزایای فراوان راه اندازی سایت توسط وبگر اینجا کلیک کنید.

۲- اکثر شرکتهای دیگر هزینه ای که دریافت می کنند فقط بابت طراحی قالب سایت شماست و یا هاست هایی با مقدار کم در نظر گرفته می شود و شما برای تهیه هاست (فضا) و دامنه، باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید . در حالیکه هزینه هایی که شما در ازای طراحی سایت هتل به ما پرداخت می نمایید و در جدول زیر مشخص شده بابت کلیه هزینه های هاست با فضای زیاد + دامنه + قالب + نصب و راه اندازی + پشتیبانی می باشد.

۳- برخلاف برخی سرویسهای طراحی سایت، در ساخت سایت توسط ما، شما علاوه بر اینکه به بخش مدیریت سایت دسترسی کامل دارید بلکه از طریق کنترل پنل هاست به بخش مدیریت هاست و فایلهای سایت خود نیز دسترسی کامل خواهید داشت.

۴- برای جلب اعتماد بیشتر شما می توانید از طریق دکمه “سفارش آنلاین” سفارش خود را ثبت نموده، سپس با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگ کنید تا فقط با پرداخت ۴۰% هزینه کل، سایت شما راه اندازی گردد و مابقی را پس از تحویل گرفتن سایت تسویه حساب نمایید.

تلفنهای تماس: ۰۴۱۳۷۷۳۱۸۰۰ – ۰۹۱۴۹۲۱۰۱۶۹- ۰۹۱۴۱۷۶۲۳۲۰

طراحی سایت --> صفحه طراحی سایت هتل

نظرات کاربران