طراحی سایت هنری


 
طراحی سایت هنری یکی از زیر شاخه های طراحی وب سایت است که شرکت “سایتی شو” به عنوان ارایه دهنده خدمات طراحی وب سایت در این خصوص می تواند همراه شما باشد
 
-هدف از طراحی سایت هنری: 
 
بسیاری از هنرمندان علاقه مند به معرفی آثارشان در سطح جهانی هستند , یک راه بسیار سریع و مطمئن برای کمک به این موضوع ، طراحی سایت هنری می باشد. زیرا شخص می تواند از طریق وب سایت ، اقدام به نمایش آثار و فعالیت های هنری خود و یا حتی با کسب مجوز قانونی , آثار دیگر هنرمندان در زمینه های مختلف نماید. هنرمندان زیادی از طریق طراحی سایت هنری ، امروزه اقدام به فروش آثار هنری خود نموده اند . راهی که فقط یکبار برای فرد هزینه در بر خواهد داشت و در صورتی جوابگو است که بصورت هدفمند و درست انجام شود.
 
نکته مهمی که باید به آن برای طراحی سایت هنری خود توجه داشته باشیم، این است که موارد بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر را در کنار طراحی حرفه ای سایت انجام دهیم تا بازدیدکنندگان بیشتری را نسبت به وب سایت خود جذب نماییم .
 
شرکت طراحی سایت “سایتی شو” با توجه به تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت، می تواند انتخاب خوبی برای شما در همراهی و همکاری برای رسیدن به موفقیت باشد.

 

-امکانات و بخش های احتمالی یک سایت هنری:
 
-درباره سابقه فعالیت هنری
 
-بخش فروش آنلاین آثار هنری
 
-پرداخت الکترونیک
 
-بخش دانلود فیلم , موسیقی , کتاب ها و …
 
-گالری تصاویر بخش معرفی هنرمندان
 
-ارتباط با کاربران (تماس با ما) از طریق ارسال تلفن, ایمیل , سامانه پیامک و …
 
-سیستم پاسخگویی به سوالات در حوزه هنر دسته بندی آثار و فعالیت های هنری
 
-بخش زندگینامه و سابقه هنری , هنرمندان
 
-بخش اخبار مربوط به حوزه هنر
 
-امکان نمایش تبلیغات تصویری
 
-امکان ایجاد مقالات آموزشی برای کاربران
 
-رعایت تمامی نکات امنیتی و تضمین غیرقابل هک بودن سایت
 
-طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا
 
-بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی سایت هنری

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران