طراحی سایت پزشکان و طراحی سایت پزشکی

به جرات میتوان گفت امروزه طراحی سایت پزشکان و طراحی سایت پزشکی از اصلی ترین ملزومات برای یک پزشک محسوب می شود. مراجعه به سایت پزشکی که بیمار قصد مراجعه و مشاوره با او را دارد امروزه به یکی از اقدامات اولیه در روند درمان محسوب می شود. یک پزشک می تواند با ایجاد سایت و سفارش طراحی سایت پزشکی مربوط به خود نه تنها به معرفی تخصص و رزومه کاری خود بپردازد بلکه میتواند خود را در معرض دید روزانه صدها هزار نفری قرار دهد که در اینترنت به دنبال پزشک مناسب خود جستجو می کنند.
معرفی پزشک یا مطب یا کلینیک، ارائه ی خدمات و تخصص ها به بازدیدکنندگان سایت، جذب متقاضیان و بیماران جدید، ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ، نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران، نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی و … از جمله اهدافی است میتوان با طراحی سایت پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.
ارتباط مستمر با بیماران، ارتباط با همکاران دیگر و آشنایی و یافتن همکاران جدید از طریق وب سایت، تسریع در روند برخی امورات پزشکی، اراده مطالعات و مقالات جدید، اطلاع رسانی سریع و ارزان به بیماران و … می تواند از دیگر مزایای طراحی سایت پزشکان می باشد.

طراحی سایت پزشکان

مزایای طراحی سایت پزشکان:

منشی ۲۴ ساعته: با طراحی سایت پزشکان امکان دسترسی همیشگی بیماران به اطلاعات ضروری مورد نیاز خود مانند شماره تلفن مطب و کلینیک و آدرس همچنین روزها و ساعات حضور پزشک و غیره فراهم می شود.

صرفه جویی در وقت و هزینه: درج پاسخ سوالات عمومی بیماران در مورد بیماری ها، اطلاعات خود پزشک، کلینیک، مراحل درمان، هزینه ها، مدارک لازم پیش از حضور در مطب، مراقبت های قبل و بعد از عمل و غیره و در نتیجه کم کردن اتلاف وقت و انرژی پزشک و همکاران او بابت پاسخگویی به سوالات تکراری بیماران.

کمک به تکمیل پروسه درمان: پس از ویزیت اولیه، با ارائه آدرس وب سایت پزشک و ارجاع بیمار به وب سایت، اطلاعات تکمیلی مورد نیاز او و یا نکاتی که ممکن است فراموش شده و یا از قلم افتاده باشند در اختیار بیمار قرار می گیرد.

ارائه رزومه آنلاین: با طراحی سایت پزشکی و با درج تخصص ها، مدارک، فعالیت ها و بیوگرافی پزشک در وب سایت، بیماران او در جریان آخرین اخبار مربوط به دستاوردها و پیشرفت های وی قرار گرفته و همچنین پزشک به گونه ای تاثیر گذار به افرادی که از طریق جستجو در اینترنت با وی آشنا می گردند معرفی می شود.

ارتباط دائمی پزشک با بیماران خود: با درج آدرس وب سایت پزشک بر روی کارت ویزیت او، حتی در صورت تغییر آدرس و تلفن مطب، آدرس وب سایت پزشک همیشگی بوده و همواره در دسترس بیماران خواهد بود.

عدم نیاز به تبلیغات پر هزینه برای معرفی سایت پزشکی: با چاپ آدرس وب سایت پزشک بر روی کارت ویزیت، برگه ها و اسنادی که در اختیار بیماران خود قرار می دهد به سادگی و بدون هیچ هزینه ای وب سایت خود را به آنها و سایرین معرفی می نماید.

تثبیت جایگاه شغلی و افزایش درآمد: در کنار اهداف معنوی و اخلاقی فعالیت در شاخه های گوناگون پزشکی، طبیعی است که در پزشکی نیز به عنوان یک حرفه جایگاه شغلی و میزان درآمد یکی از مسائل اساسی مورد توجه باشد. موارد ارائه شده در بندهای قبل مانند ایجاد راه ارتباطی دائمی یا بیماران، ارائه خدمات و اطلاعات مورد نیاز آنها بصورت شبانه روزی، صرفه جویی در وقت و هزینه پزشک و بیمار، ارائه آموزش های پزشکی و کمک به افراد جامعه از طریق مطالب وب سایت پزشک، انجام پرسش و پاسخ های اینترنتی و غیره، همه بصورت مستقیم یا غیر مستقیم موجب محبوبیت، شناخته تر شدن و تثبیت جایگاه و اعتبار اجتماعی پزشک در جامعه می گردد.

تعرفه بسیار مناسب نسبت به سایر روشهای تبلیغ و اطلاع رسانی: هزینه ای که برای طراحی سایت پزشکان پرداخت می گردد در مقایسه با سایر روش های موجود برای تبلیغات (به عنوان مثال تبلیغ در مجلات و ماهنامه های پزشکی) بسیار مقرون به صرفه بوده و پزشکان و سایر فعالان در زمینه های مرتبط با پزشکی با پرداخت مبلغی کمتر از هزینه یک ماه تبلیغ در یک مجله پزشکی دارای وب سایتی می گردند که آنها را بصورت همیشگی و بدون محدودیت زمانی معرفی خواهد نمود و علاوه بر آن هیچ محدودیتی از لحاظ حجم و محتوای مطالب آن وجود نخواهد داشت.

 

طراحی سایت پزشکان شامل امکانات:

معرفی پزشک
ارائه جدیدترین اخبار و اطلاعیه ها
ارائه مقالات و آموزشها
ارتباط با پزشک
سئوالات رایج
امکان قرار دادن تبلیغات
معرفی خدمات و تخصصها
از دکتر بپرسید
امکان نمایش فیلم و فایل صوتی
نظرسنجی
آمار سایت
لینک های مفید
امکان ایجاد بی نهایت صفحه
گالری تصاویر
نوبت دهی اینترنتی
بخش مدیریت کاملا فارسی
خبرنامه
آمار سایت
امکان نمایش نظرات بیماران
پنل پیامک

و مهمتر از همه اینکه:
تمام این کارها را شما خودتان بدون نیاز به ما و درکنار پشتیبانی آموزشی ما به راحتی می توانید انجام دهید

نمونه قالب بسته طراحی سایت پزشکان :

طراحی سایت پزشکان
طراحی سایت املاک
طراحی سایت پزشکی
طراحی سایت املاک

ویژگیهای طراحی سایت پزشکان توسط ما:

۱- برای مطالعه مزایای فراوان راه اندازی سایت توسط وبگر اینجا کلیک کنید.

۲- اکثر شرکتهای دیگر هزینه ای که دریافت می کنند فقط بابت طراحی قالب سایت شماست و یا هاست هایی با مقدار کم در نظر گرفته می شود و شما برای تهیه هاست (فضا) و دامنه، باید هزینه جداگانه ای پرداخت نمایید . در حالیکه هزینه هایی که شما در ازای طراحی وب سایت به ما پرداخت می نمایید و در جدول زیر مشخص شده بابت کلیه هزینه های هاست با فضای زیاد + دامنه + قالب + نصب و راه اندازی + پشتیبانی می باشد.

۳- برخلاف برخی سرویسهای طراحی سایت، در ساخت سایت توسط ما، شما علاوه بر اینکه به بخش مدیریت سایت دسترسی کامل دارید بلکه از طریق کنترل پنل هاست به بخش مدیریت هاست و فایلهای سایت خود نیز دسترسی کامل خواهید داشت.

۴- برای جلب اعتماد بیشتر شما می توانید از طریق دکمه “سفارش آنلاین” سفارش خود را ثبت نموده، سپس با بخش فروش تماس گرفته و هماهنگ کنید تا فقط با پرداخت ۴۰% هزینه کل، سایت شما راه اندازی گردد و مابقی را پس از تحویل گرفتن سایت تسویه حساب نمایید.

تلفنهای تماس: ۰۴۱۳۷۷۳۱۸۰۰ – ۰۹۱۴۹۲۱۰۱۶۹- ۰۹۱۴۱۷۶۲۳۲۰

طراحی سایت --> صفحه طراحی سایت پزشکان و طراحی سایت پزشکی

نظرات کاربران