طراحی سایت اختصاصی متناسب با سلیقه و نیاز شما

آشنایی با پروسه طراحی سایت در وبگر:

طراحی سایت اختصاصی به این معنی است که ممکن است سایت موردنظر شما جزو انواع سایت هایی که در صفحه اول وبگر آمده نباشد یا اینکه بخواهید قالبی اختصاصی با گرافیک دلخواه خود شما برایتان طراحی شود در اینصورت ما سایتی متناسب با نیاز شما برایتان طراحی خواهیم کرد.

طراحی سایت
آنچه که در نگاه اول نگاه بازدیدکننده سایت شما را جلب کرده و او را به بازدیدهای بعدی ترغیب می کند نوع طراحی وب سایت یا وبلاگ یا  طراحی فروشگاه اینترنتی شما اعم از منظر طراحی گرافیکی یا فنی است. هر چند در زمینه طراحی و گرافیک خود را بهترین نمی دانیم ولیکن اعتقاد داریم نمونه کارهای هر شخص یا گروه بهترین معیار برای سنجش کیفیت کار است.
وبگر به پشتوانه ۱۲ سال فعالیت حرفه ای در عرصه هاستینگ  و طراحی سایت حرفه ای و با بیش از ۲۰۰ نمونه طراحی وب سایت می تواند انتخابی مناسب جهت سفارش طراحی سایت باشد. در همین زمینه تعدادی از نمونه کارهای خود را در بخش “نمونه کارها”  قرار داده ایم که می توانید ملاحظه نمایید. البته لازم به ذکر است از آنجاییکه اصل اول از نظر ما رضایت و سلیقه مشتریست لذا تمام پروژه های انجام شده مطابق با سلیقه مشتریان بوده است.
تسلط گسترده بخش فنی و طراحی وبگر به اغلب برنامه های مدیریت سایت و وبلاگ این امکان را به ما می دهد که متناسب با نیاز و ایده شما، بهترین ها را برای شما انتخاب و اجرا نماییم. از طرفی مهمترین ویژگی کار ما تنوع تعرفه های ما در طراحیست بگونه ایکه از جزئی ترین قیمتها شروع و بسته به نوع کار شما تا قیمتهای بالا ادامه دارد.
نکته مهم دیگر اینکه حتی اگر هاستینگ سایت شما برعهده ما نباشد نیز می توانید از خدمات بخش طراحی سایت و برنامه نویسی ما استفاده نمایید. آنچه برای ما مهم است رسیدن به سلیقه و خواست مشتری است و به همین منظور مکانیسم خاصی برای بخش طراحی در نظر گرفته ایم که به این صورت می باشد:

روند طراحی سایت اختصاصی در وبگر :

۱-  دریافت نظرات و سلیقه و خواست مشتری
۲-  ارائه نمونه هایی برای درک بیشتر سلیقه مشتری
۳- ارائه طرح و قالب ابتدایی بصورت گرافیکی و دریافت نظرات
۴- اعمال اصلاحات و تغییرات مورد نظر مشتری بر روی قالب گرافیکی طراحی شده
۵- ارسال قالب جهت تایید نهایی توسط مشتری
۴- اجرا و پیاده سازی نهایی سایت
۵- رفع ایرادات و اشکالات جزئی احتمالی

مزایای طراحی سایت توسط شرکت ما :

طراحی سایت به صورت سازگار و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو بویژه گوگل
طراحی قالب سایت بدون استفاده از قالبهای آماده و طراحی گرافیکی از صفر و بنا به سلیقه مشتری
طراحی سایت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتری
امنیت بالای سایت های طراحی شده توسط ما
مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو به مشتریان طراحی سایت
ارائه پشتیبانی فنی و آموزشی و راهنمایی های لازم برای مدیریت سایت
طراحی سایت دقیقا مطابق با سلیقه مشتری

طراحی سایت

 

خدمات طراحی سایت ما شامل:

طراحی وب سایت شرکت ها, طراحی سایت مدرسه و آموزشگاه, طراحی سایت پزشکان و کلینیک ها, طراحی سایت آگهی و نیازمندی, طراحی سایت خبری, طراحی وب سایت برای رستوران  و کافی شاپ و فست فود , طراحی وب سایت تفریحی, طراحی وب سایت شخصی, طراحی وب سایت برای ادارات و سازمانها, طراحی فروشگاه اینترنتی, طراحی وب سایت آژانس املاک, طراحی وب سایت آژانس مسافرتی, طراحی وب سایت دانشگاه, طراحی وب سایت هتل, طراحی وب سایت عکاسی, طراحی وب سایت گردشگری, طراحی وب سایت کارخانه جات, طراحی وب سایت علمی, طراحی وب سایت اساتید, طراحی وب سایت مذهبی, طراحی وب سایت مجله اینترنتی, طراحی وب سایت فروش کارت شارژ, طراحی وب سایت کتاب فروشی, طراحی وب سایت دانلود, طراحی سایت بازرگانی, طراحی وب سایت ورزشی , طراحی وب سایت پزشکی, طراحی وب سایت سمینار و همایش,  طراحی وب سایت نمایشگاه, طراحی وب سایت ارزان, طراحی وب سایت موزیک, طراحی وب سایت بازی و ….

همه و همه از خدماتی است که وبگر به بهترین شکل ارائه می دهد.
حتی اگر سایت مورد نظر شما جزو سایتهای یاد شده در بالا نبود با ما تماس بگیرید تا پلنی مناسب با نیازهای شما خدمت شما ارائه دهیم.

 

تماس با ما

طراحی سایت --> صفحه طراحی سایت اختصاصی متناسب با سلیقه و نیاز شما

نظرات کاربران