طراحی فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد؟


 
۱) با طراحی فروشگاه اینترنتی تصویر بهتری از سازمانتان را ارائه دهید
دلیل بسیار مهم و واضح که می‌تواند برای راه‌اندازی یک وب ‌سایت جدید و شروع فروش اینترنتی کافی باشد . با داشتن وب‌ سایت یا هر نوع حضور اینترنتی ، مخاطین متوجه می شوند کار شما جدی است . امروزه ، حضور در اینترنت امر مهمی است که همه شرکت‌های کوچک و بزرگ در هر صنعتی را واداربه این امر می کند .
 
۲) توسط طراحی فروشگاه اینترنتی خدمات بهتری برای مخاطبین خود ایجاد کنید
اینترنت به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر در کنار مشتریان خود باشید ، به سؤالات مشتریان پاسخ دهید ، و به مشکلات آن ها رسیدگی کنید و سمینارهایی برای فروش یا تبلیغات را بدون اتلاف وقت برگزار کنید. فقط کافی است لیستی از سؤالات رایج تهیه کنید و مشتریان‌تان را برای دریافت پاسخ‌ به صفحه‌ی مربوط به آن ها ارجاع دهید . با این کار ، معمولا اطلاعاتی برای مشتریان حائز اهمیت که به دو دسته تقسیم می‌شود:
 
اطلاعاتی برای تصمیم‌گیری قبل از خرید
حل مشکلی که در هنگام فرایند خرید بروز می‌کند
 
۳) دسترسی ۲۴ ساعته به خدمات و خدمات با طراحی فروشگاه اینترنتی
خیلی از نهاد ها ، فروشگاه‌ها ، پمپ‌بنزین‌ها و بیمارستان‌ها به دلیل نوع خدماتی که ارائه می کنند به صورت ۲۴ ساعته هستند ، این کار برای خیلی از کسب‌ و‌کارهای دیگرغیرممکن است. البته ، بدون اینترنت غیرممکن است . با داشتن فروشگاه اینترنتی ، این امکان برای مشتریان فراهم شده ، به طوری که هر زمانی از شبانه‌ روز و در هر مکانی ، سفارش‌ها و نیاز های خود را ثبت می کنند . این مسائله برای کسب‌ و‌کار بی نهایت سودمند است .
 
شما می‌توانید با ایجاد وب‌سایت ، تمامی اطلاعاتی را که مشتریان به آن نیاز دارند ، درست موقعی که به آن نیاز دارند در اختیارشان بگذارید . این یعنی تماس‌های تلفنی برای حل مشکلات کمتر می‌شوند و فروش افزایش پیدا می‌کند .
 
۴) باطراحی فروشگاه اینترنتی هزینه‌ی کمتری برای راه‌اندازی کسب و کار بپرازید
کم بودن هزینه‌‌ی راه‌اندازی کسب ‌و‌کار اینترنتی یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی است . به تعداد محدودی کارمند احتیاج دارید ، فقط کافی است سایت‌تان را آماده کرده و کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید. اگر قبلا شرکتی سنتی داشته‌اید ، اینترنتی شدن فقط باعثِ افزایش تعداد مشتریان‌ تان می‌شود . کافیست با هزینه‌ی خیلی کمی وب ‌سایتی طراحی و راه‌اندازی کنید .
 
۵) از بین رفتن فاصله ها در طراحی فروشگاه اینترنتی
فاصله‌ی مشتریان تا فروشگاه شما فقط به اندازه‌ی یک کلیک است . شما می توانید از طریق اینترنت با مشتریان در تماس باشید ، به سؤالات آنها پاسخ دهید و مشکلات‌شان را حل کنید . از همه مهم‌تر اینکه ، می‌توانید سفارش‌ها و پرداخت‌ها را مستقیما دریافت کنید .
 
۶) با طراحی فروشگاه اینترنتی در هر مکانی که دوست دارید کار کنید
هر جا راحت هستید کار کنید . کسب ‌و‌کار اینترنتی شما را از قید‌ و‌بند مکان آزاد می‌کند . در صورت داشتن ارتباطات خوب در اینترنت ، هر جای دنیا که باشید می توانید کسب ‌و‌کارتان را مدیریت کنید . امکان داردخودتان یک قاره دیگر زندگی کنید ولی انبار کالاهایتان در قاره‌ی دیگری باشد. می توانید کسب‌ و‌کارتان را با سبکِ زندگی‌تان هماهنگ کنید و نه برعکس .

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی فروشگاه اینترنتی چه مزایایی دارد؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران