طراحی مجدد سایت

افزایش ترافیک سایت همواره یکی از اصلی ترین عواملی است که موجب میشود شخصی بخواهد سایتش مجدد طراحی شود. اگر مشتری خواهان حفظ گرافیک سایت قبلی است و شرکت طراحی سایت گرافیک را قدیمی میداند. برای مشتری چند نمونه از سایت هایی که کالا و خدماتی مانند سایت او را ارائه میدهند و از گرافیک جدید بهره برده اند، میتواند به ترغیب مشتری برای تغییر گرافیک سایت کمک کند.

برای افزایش مخاطب یک سایت، طراحی مجدد سایت چه کمکی می کند؟

علاوه بر اینکه امکان استفاده از گرافیک های مدرن تر در طراحی سایت جدید وجود دارد. همواره میتوان با اصلاح سیستم کد نویسی سایت به ساده تر شدن سایت برای مشتریان کمک کرد. همه ما به سایت هایی برخورده ایم، که با دسته بندی های بی جهت حوصله کاربر را سر می برند. در طراحی سایت جدید باید تلاش کرد این دسته بندی های زائد را حذف کرد. ایجاد زیر شاخه هایی مانند Fa تنها باعث میشود، مخاطب سایت، رغبت کمتری به ماندن در سایت داشته باشد.

برنامه نویسی سایت براحتی میتواند به ماندگاری مشتری در سایت کمک کند. حذف کدهای اضافه جاوا و مانند آن و انتقال این کدها به انتهای صفحات، سرعت بارگذاری صفحه را بالا میبرد. دلیلی برای اجرای یک کد قبل از بارگذاری کامل صفحه وجود ندارد. بنابراین ابتدا اجازه دهید، محتوای صفحه بارگذاری شود و سپس جلوه دلخواه خود را به آن اعمال کنید. این کار نه تنها سرعت بارگذاری صفحه را بیشتر می کند. بلکه جلوه گرافیکی سایت را بهتر عرضه میکند و باعث میشود مخاطب به جلوه های سایت توجه بیشتری بکند.

تلاش کنید که در هنگام تصمیم گیری برای جلوه های سایت آنها را بر اساس بارگذاری در لحظه اول تنظیم کنید. این کار برای برخی قالب ها که در آنها عکس و نوشته همراه با اسکرول صفحه به پایین ظاهر میشوند غیر ممکن است. ولی در افکت های دیگر میتوان از این روش استفاده کرد.

طراحی سیستم های تخصصی طراحی سایت بر پایه Asp کار بسیار زمانبر و هزینه بری است. ولی شرکت های بزرگ این هزینه و زمان را بر خود تحمیل کرده اند، تا بتوانند اعتماد از دست رفته مشتریان را به خود جلب کنند. مطمئنا برنامه نویسانی که از عهده ایجاد یک نرم افزار مدیریت محتوا بر آمده اند، میتوانند بسادگی خواسته های یک مشتری را براورده کنند. شرکت هایی که تمام یک فروشگاه اینترنتی را از صفر تا صد، از طراحی کد ها تا طراحی بانک داده را خود انجام داده اند، مسلما از عهده خواسته های برنامه نویسی یک مشتری برای سفارشی کردن یک بخش فروشگاه بر خواهند آمد. شرکت های بزرگ طراحی سایت در ایران تلاش دارند، تا با انجام حرفه ای پروژه های مشتریان خود، اعتماد مشتریان را جلب کنند و طراحی سایت را بعنوان یک اهرم قدرتمند در بازاریابی معرفی کنند.

سوالی که برخی از مشتریان بیان می کنند این است که آیا سرعت سایت های ASP از سایت های متن باز بیشتر است؟ اگر یک سایت عادی، که دارای متن و تصویر و ویدئو است، را در نظر بگیریم، زبان برنامه نویسی تاثیر زیادی در سرعت اجرا ندارد. حجم عکس ها و نوشته ها و ویدئو ها و سایر مدیاهای موجود در صفحه و سایت است که سرعت سایت را تعیین می کند. البته ما فرض را بر این گذاشته ایم که سرور با کیفیت مطلوبی در حال ارائه خدمات به مشتری است و اینترنت نیز مشکل ارتباطی خاصی ندارد.

مراحل طراحی سایت جدید:

۱) مشاوره با یک شرکت مورد اعتماد

طراحی سایت جدید مسائل زیادی به همراه دارد، باید بتوانید با شرکت قبلی ارتباط برقرار کنید، از آنها بخواهید که اطلاعات هاست شما را در اختیارتان بگذارند، مسائلی از این دست در صورت وجود اختلاف مالی میان شما و شرکت قبلی شرایط را دشوار میکند. بنابراین قبل از اقدام به تغییر سایت و طراحی مجدد سایت، با یک شرکت مورد اعتماد مشورت کنید. مشکلات خود را با سایت کنونی مطرح کنید. اگر آنها چاره ای بجز طراحی مجدد پیشنهاد نداند. بعد اقدام به طراحی مجدد سایت کنید.

۲) مشخص کردن وضعیت سئو سایت

هنگام طراحی سایت جدید باید وضعیت سئو خود را به اطلاع شرکت برسانید، کدام کلمات شما در صفحات نخست گوگل قرار دارند و برای آن ها چه فعالیتی انجام داده اید. اینکار به شرکت طراحی سایت کمک می کند تا با برنامه نویسی رتبه صفحات شما را در گوگل حفظ کند.

۳) تعیین گرافیک سایت

هنگام طراحی جدید سایت باید بخاطر داشته باشید که احتمالا شما بدلیل عدم رضایت از گرافیک سایت است، که میخواهید آن را تغییر دهید. اگر این گونه است حتما به شرکت جدید اعلام کنید که تا چه حد میخواهید گرافیک سایت با دقت اجرا گردد. معمولا شرکت های درجه یک بدون نیاز به اعلام شما تا ۹۹ درصد گرافیک را مانند آنچه شما خواسته اید اجرا خواهند کرد.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی مجدد سایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران