طراحی وب سایت زیبایی

 

اولین گام برای مطرح شدن در اینترنت و دنیای مجازی طراحی سایت میباشد. آرایشگران و صاحبین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی باید اطلاع داشته باشند که طراحی سایت سالن زیبایی و طراحی وبسایت آرایشگاه ها باعث افزایش چشمگیر مشتری آرایشگاه هایشان و رونق کسب و کار آنها میشود. کسب و کار های مرتبط با آرایشگری و زیبایی یکی از مشاغل مهمی هستند که به طراحی سایت نیاز دارند.
 
قدم اول برای تبلیغات اینترنتی آرایشگاه ها و آرایشگران طراحی سایت آرایشگاه به صورت استاندارد و حرفه ای میباشد تا مشتریان از طریق وب سایت بتوانند خدمات آرایشگاه ها و نمونه کارهای قرار داده شده ی مدل های مو و مدل های آرایش مختلف را به صورت طبقه بندی شده مشاهده کنند و بیشتر با خدمات آرایشگاه ها وسالن های زیبایی و آرایشگران آشنا شوند.
 
برخی از امکانات پیشنهادی:
 
۱) طراحی امکان انتخاب آرایشگر
 
۲) طراحی سیستم پرداخت آنلاین
 
۳) پخش فیلم در سایت
 
۴) مشاوره آنلاین رایگان
 
۵) طراحی صفحه اختصاصی هر آرایشگر
 
۶) استخدام
 
۷) نظرسنجی
 
۸) تعیین وقت
 
۹) ذخیره سازی اطلاعات اعضا و ارسال پیامک
 
۱۰) طراحی بخش نکات آموزشی مختلف
 
۱۱) بخش راهنمای عروس و…
 
در طراحی سایت کارآمد، بهینه سازی (سئو) نیز برای قرار گرفتن وب سایت در صفحات اول گوگل بسیار مهم میباشد از جهت اینکه در نتیجه ی جستجوی شخصی که برای پیدا کردن یک آرایشگاه یا آرایشگر خوب و حرفه ای جستجو میکند حضور داشته باشید.
 
یکی دیگر از امکاناتی که بسیار در جذب کاربران موثر میباشد طراحی گرافیک جذاب و شیک است به طوری که برای بیننده کسل کننده و خسته کننده نباشد. سایتی شو با به کارگیری بهترین تیم های طراحی سایت و گرافیک در سراسر کشور که برای هر سایت سفارش داده شده به صورت اختصاصی با توجه به نوع کسب و کار و سلایق شخصی و اصول روز دنیا طراحی را انجام میدهند در این راه در کنار شما خواهد بود.
 
در طراحی سایت آرایشگاه از سیستم:
 
“رزرو آنلاین میتوان استفاده بسیاری کرد”
 
همچنین وب سایت میتواند شامل صفحه ای مجزا به عنوان خبرهای جدید آرایشی ، محصولات آرایشی و همچنین مقالات آرایشی باشد. قرار دادن تور مجازی و عکس هایی از سالن زیبایی در وب سایت می تواند تاثیر مناسبی بر جذب مشتریان داشته باشد.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی وب سایت زیبایی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران