طراحی وب سایت شرکتی

اگر قصد راه اندازی وب سایت برای شرکت خود را دارید به جای مناسبی آمده اید. جهت طراحی سایت برای شرکت ابتدا می بایست اهداف خود را از طراحی سایت معین نمایید. قبل از شروع حتما مشخص نمایید که هدف شما از طراحی سایت چیست و قصد دارید چه نیازهایی از شرکت خود را از طریق سایت برآورده نمایید.

انتخاب دامنه و اختصاص هاستینگ نیز بخشی از یک پروژه طراحی سایت است که در موفقیت یک سایت بسیار تاثیر دارد. انتخاب نام دامنه درست و مناسب تاثیر بسیاری در موفقیت شغلی شما خواهد داشت بنابراین قبل از اقدام به ثبت دامنه حتما با متخصص سئو و بهینه سازی سایت وبگر مشورت نمایید. هاست نیز تاثیر بسیار زیادی در عملکرد سایت دارد، زیرا سایت شما همیشه می بایست آنلاین باشد و جزو سرورهای بلاک نباشد.

پس از مشخص شدن اهداف ساختار و طراحی مناسب را با توجه به نیازها انتخاب نمایید. می توانید قالب مناسب خود را از سایت http://templatemonster.com انتخاب نمایید. در این سایت طراحان سایت قالب های خود را برای فروش قرار می دهند. طرح های پیاده سازی شده در این سایت با آخرین تکنیک های روز پیاده سازی شده اند بنابراین کافی است فالب مورد نیاز مطابق با سلیقه های شما باشد. طراح تا زمانی کار خود را ادامه می دهد تا طرح اولیه سایت مورد تایید کارفرما باشد.

پس از تایید طرح اولیه سایت، کارفرما می بایست اطلاعات کامل شرکت خود را جهت پیاده سازی صفحات داخلی سایت ارسال نماید. پس از ارسال اطلاعات از طرف کارفرما صفحات داخلی سایت تکمیل خواهد گردید و سایت برای اعلام نظر بر روی سرور اصلی بارگذاری خواهد شد. کارفرما می تواند در این مرحله تغییرات درخواستی خود را اعلام نماید. پس از اعلام نظرات از طرف کارفرما ویرایش ها توسط دارکوب انجام خواهد گردید و سایت تحویل نهایی خواهد گردید.

خانه --> اخبار و مقالات --> طراحی وب سایت شرکتی

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران