طراحی وب سایت توسط وبگر و مزایای آن

طراحی وب سایت توسط وبگر چه مزیتی نسبت به دیگر شرکتها دارد؟

وقتی شما تصمیم به طراحی وب سایت می گیرید ابتدا باید از یکی از شرکتهای ثبت کننده دامین، دامنه یا یک آدرس اینترنتی برای سایت خود ثبت نمایید مثلا (webgar.com).

سپس برای این دامین باید فضا (هاست) خریداری نمایید و در مرحله سوم باید شخص یا شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایید که معمولا هزینه های طراحی سایت برای بعضی از افراد سنگین می باشد.
و یا اینکه در صورتی که آشنایی مختصری با برنامه های ساده طراحی وب سایت مانند فرنت پیج داشته باشید درصدد بر می آیید تا خودتان سایت خود را طراحی نمایید ولی از آنجاییکه به روز کردن سایتهایی با صفحات استاتیک بسیار مشکل است و از طرفی چنین سایتهایی ظاهری بسیار ابتدایی و غیرحرفه ای خواهد داشت لذا راه حل مناسبی برای طراحی سایت نخواهد بود.
مزیت اصلی “وبگر” در این است که ما تمام کارهای لازم برای راه اندازی و طراحی سایت  یا طراحی فروشگاه اینترنتی شما را اعم از ثبت دامین مورد نظر شما، ایجاد هاست و فضا را انجام داده و در نهایت یک سیستم مدیریت محتوا با کنترل پنل مدیریتی فارسی و کاملا راحت بر روی سایت شما نصب کرده تا براحتی بتوانید با کمترین دانش فنی به مدیریت سایت خود بپردازید. از طرفی با نصب قالب سایتی که متناسب با زمینه کاری و محتوای سایت شما طراحی شده بر روی سایت شما، شما عملا از طراحی وب سایت اختصاصی بی نیاز خواهید بود .
همه این کارها را ما طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت پس از واریز هزینه از طرف شما انجام داده و سایت را حاضر و آماده تحویل شما خواهیم داد.

طراحی وب سایت

دیگر مزایای طراحی وب سایت توسط وبـگـر:

۱- تضمین برقراری حداقل ۹۹% آپتایم سرور:
هیچ ارزانی بی دلیل نیست. اگر  نمی خواهید با خرید هاستهای ارزان بی کیفیت سایتتان در طول هفته بارها به دلایل مختلف قطع باشد، ما در مورد کیفیت سرورهای خود تضمین کتبی می دهیم.

۲- کتابچه آموزشی:
وبگر کلیه آموزشهای لازم برای مدیریت سایت را بصورت متن، تصویر و فیلم برای کاربران هاست خود فراهم کرده است.

۳- تحویل حداکثر ۴۸ ساعته سایت شما:
پس از واریز هزینه حداکثر تا ۴۸ ساعت سایت شما کاملا آماده و اطلاعات به ایمیل شما ارسال می گردد (غیر از سفارشات مربوط به طراحی قالب اختصاصی). البته در صورت کم بودن ترافیک کاری این مدت حتی گاهی به کمتر از یک ساعت نیز می رسد.

۴- پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل:
تیم پشتیبانی وبگر در تمام طول ۲۴ ساعت در حال رسیدگی به مشکلات کاربران به ترتیب اولویت می باشد.

۵- روز تضمین برگشت وجه پرداختی:
در صورتیکه پس از تحویل سایت خود به هر دلیلی منصرف شدید وبگر هزینه سایت خریداری شده را پس از کسر کسورات مندرج در قوانین به شما برگشت می دهد.

۶- ارائه فاکتور و قرارداد رسمی:
وبگر تحت پوشش شرکت “توسعه فن آوری اطلاعات آذر رسانه فردا” به شماره ثبت ۹۹۰ بوده و به کاربران فاکتور رسمی از طرف شرکت ارسال می گردد.

۷- معرفی رایگان سایت شما به گوگل:
وبگر سایت شما را به رایگان در موتور جستجوی گوگل ثبت می کند که این امر موجب افزایش بازدیدکنندگان سایت شما خواهد شد.

۸- هدایای ویژه رایگان:
وبگر به کاربران برگزیده خود هدایایی به رایگان تقدیم می نماید.

۹- پشتیبانی آموزشی:
وبگر از طریق وبلاگ وبگر جدیدترین آموزشها و نرم افزارهای لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

۱۰- پشتیبان گیری منظم:
وبگر از تمام سایتهای میزبانی شده بطور منظم نسخه پشتیبان روزانه، هفتگی تهیه می نماید.

۱۱- برگرداندن رایگان نسخه های پشتیبان:
ممکن است سایت شما به هر دلیلی دچار مشکل یا اختلال گردد. در چنین مواردی برخلاف بسیاری از هاستینگ های دیگر، وبگر بدون دریافت هیچ هزینه ای و بصورت رایگان نسخه پشتیبان سایت شما را در اسرع وقت برمی گرداند.

۱۲- ارائه کنترل پنل cpanel:
Cpanel بهترین و کاملترین و گرانترین کنترل پنل مدیریت هاست می باشد که  رایگان نیست و ماهیانه باید هزینه ای بابت لایسنس آن پرداخت شود و از طرفی شرکت تولید کننده آمریکایی آن به شرکتهای ایرانی لایسنس اراده نمی دهد لذا بسیاری از شرکتهای هاستینگ ایرانی این کنترل پنل را بر روی هاستهای خود ارائه نمی دهند ولیکن وبگر از طریق واسط اروپایی و با پرداخت هزینه ای اضافی این کنترل پنل قدرتمند را به کاربران خود ارائه می دهد.

۱۳- مجهز به بهترین آنتی ویروسهای و فایروالهای روز دنیا:
وبگر با خریداری لایسنس بهترین و قوی ترین آنتی ویروسها، آنتی شلرها و فایروالهای دنیا و نصب آنها بر روی سرورهای خود فضای امنی برای وب سایتهای شما فراهم آورده است.

۱۴- طراحی سایت با بخش مدیریت فارسی:
طراحی سایت انجام شده برای شما دارای بخش مدیریت فارسی و آسان است که امکان مدیریت سایت را به بهترین و راحت ترین نحو برای شما مهیا می کند.

۱۴- تعرفه های ارزان و بی رقیب:
به جرات ادعا می کنیم نسبت به سرویس های طراحی سایت که ارائه می دهیم تعرفه های ما بی رقیب می باشد.

۱۵- و در نهایت ۱۲ سال تجربه موفق در زمینه طراحی وب سایت و میزبانی وب بهترین شاخصه وبگر برای ارائه خدمات هاستینگ و طراحی وب سایت به شماست.

طراحی سایت --> صفحه طراحی وب سایت توسط وبگر و مزایای آن

نظرات کاربران