عدم موفقیت طراحی یک وبسایت!

ساخت سایت

 

ما در این پست، چند تا از رایج­ترین نکات موجود در عدم طراحی سایت موفق جمع کردیم و با شما در میان میگذاریم تا موقع طراحی وبسایت تان با انها توجه کنید:
 
چپاندن کلیدواژه
همه میخواهند سایتشان روی موتورهای جستجو رتبه خوبی بگیرد. سئو کردن سایت جزء برنامه های اجباری بازاریابی نیست. اما اگه بخواهید همه جای سایت کلیدواژه هاتونو بچپونید، بازدیدکننده ها را خسته میکنید، به علاوه گوگل هم ممکن است بخاطر این کار جریمیتان کند.
 
گزینه های بیش از حد
اگه هدفتان از جذب بازدیدکننده افزایش فروش، عضویت یا ارتباط گرفتن کاربرها با شما باشد، ان بخش را در صفحه برجسته تر کنید. اگه بخواهید یه عالمه دکمه، فرم و درخواست برای اقدام روی صفحه بگذارید، ممکن است مشتریها را سردرگم کنید.
 
اجرای خودکار فیلم و موسیقی
شاید بعضی ها فکر کنند اگه همچین عناصری روی سایتشان بگذارند به نظر حرفه ای تر میاید یا سایتشان جالب تر میشود، اما در اصل این ویژگی ها برای کاربرها اذیت کننده است و ممکن است روی همه دستگاه­ها هم درست نمایش داده نشود. اگه میخواهید فیلم یا صوت روی سایتتان داشته باشید، اجازه بدهید مهمونها خودشون برای فعال کردن یا توقفش تصمیم بگیرند.
 
مشکلات تصاویر
یکی از به یاد ماندنی ترین بخش­های سایت تصاویرش هستند، بنابراین سعی کنید کاری کنید که تصاویر سایتتان برجسته باشند. اگه میتوانید خودتان عکس باکیفیت بگیرید که خیلی خوب میشود. اگر هم نمیتونید، یه عکاس استخدام کنید یا عکس بخرید.
درست است که هر کسی میتواند خودش سایت راه بیندازد و مدیریتش کند، اما صاحبان صنایع و مدیران شرکتها باید حرفه ای تر عمل کنند. مشتریها از شما یه توقع دیگر دارند و میخواهند سایتتان روی موبایل خوب دیده بشود، حرفه­ای و کاربردی باشد. اینجاست که همکاری با یک متخصص برایتان خیلی به صرفه تر از چیزی که فکر میکنید در میاید.
 
روی گوگل عبارت “شرکت طراحی سایت” رو سرچ کنید و با یه شرکت خوب برای کارهاتون قرارداد ببندید. شرکت وبگر هم ارائه دهنده خدمات توسعه و طراحی سایت، آماده همکاری با هم میهنان عزیز در این زمینه است.

خانه --> اخبار و مقالات --> عدم موفقیت طراحی یک وبسایت!

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران