قوانین سایت

۱- پس از ثبت سفارش توسط وبگر و پس از گذشت مدت زمان ۵ روز گارانتی بازپرداخت در سرویس های سالانه مبالغ پرداختی بابت هاستینگ به هیچ وجه عودت نمیگردد.
تبصره ۱ : در هنگام عودت مبلغ ۴۰۰۰ تومان هزینه کارمزد انتقال مبلغ به حساب شما و مبلغ ۱۳۰۰۰ تومان به عنوان هزینه راه اندازی سرویس کسر و مابقی مبلغ بین ۷ تا ۱۰ روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.
تبصره۲: هزینه پرداخت ثبت دومین مشمول بازگشت وجه نخواهد بود.
۲- متقاضی متعهد است به هیچ عنوان از سرویسهای هاستینگ که دراختیار وی قرار دارد، بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا قوانین بین المللی استفاده ننماید. درغیر این صورت وبگر حق دارد سریعاً نسبت به قطع سرویس، بدون اطلاع کاربر اقدام نماید.
۳- تعداد ایمیل مجاز جهت ارسال برای هر دومین حداکثر ۵۰ عدد در ساعت و ۵۰۰ عدد در روز می باشد.
۴- کاربر یا صاحب امتیاز میزبانی وب می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از اتمام مهلت هاست و قرارداد در صورت تمایل برای تمدید و پرداخت هزینه دوره بعد اقدام کند در غیر این صورت اکانت ۲۴ ساعت بعد از مهلت قرارداد معلق و در صورت عدم تمدید و پرداخت هزینه مربوط اکانت پس از ۷۲ ساعت از سرور حذف خواهد شد و وبگر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اکانت شما نخواهد داشت.
۵- ارسال نامه های ناخواسته (spam) ، ارسال تعداد زیادی ایمیل (mass email) برای دیگران به هر نحو، از جمله ارسال خبرنامه به کل کاربران سایت بطور همزمان، ارسال ایمیل بیش از حد مجاز، سعی در نفوذ به سرورهای دیگران و یا سرورهای وبگر درتمامی انواع آن ، ذخیره و یا ارسال ویروس برای دیگران به هر شکل و در تمامی انواع آن موجب قطع دسترسی وحذف سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد.
۶- سرویسهای هاستینگ راشخصا استفاده نمایید و حق واگذاری آن را به غیر ندارید. درصورتیکه سرویسهای میزبانی وب را برای شخص خاصی خریداری می کنید ، اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهید.
۷- مسئولیت کلیه فایلها و مطالب قرارگرفته در فضای تخصیص داده شده به عهده کاربر است. همچنین وظیفه تهیه نسخه پشتیبان از فایلها، حفاظت از نام کاربری و رمز عبور ، اعلام تغییرات در تلفن و یا آدرس سکونت و یا ایمیل برعهده کاربر است و وبگر هیچگونه مسئولیتی درقبال موارد فوق و یا ضرر و زیان ناشی از سوء استفاده و یا از بین رفتن اطلاعات کاربر را بر عهده نمی گیرد.
۸- درصورت مشاهده هرگونه فایل و اطلاعات که اثر مخرب داشته و یا ناقض قوانین داخلی و یا بین المللی باشد، موارد بدون اطلاع قبلی ازسرور حذف خواهد شد.
۹- استفاده بیش از حد و یا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا ۱۵-۱۸ درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا استفاده نا آگاهانه و یا به عمد از اسکریپتهای CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخریب و یا استفاده بیش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسی کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد. لذا توصیه می شود به هیچ وجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روی سرور تست نکنید. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نیست بلکه محیط نصب محصولات آزمایش شده و بدون نقص است.
۱۰- درصورت درخواست قطع سرویس توسط کاربر و یا قطع سرویس توسط وبگر به علت تخلف از شرایط و ضوابط مندرج در این قرارداد ، مبالغ پرداختی به هیچوجه برگشت داده نخواهد شد.
۱۱- چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات وبگر به دلایلی که از اراده وبگر خارج باشد -مواردی همچون تغییرات مخرب جوی، سیل، آتش سوزی، زلزله، و…، اشکالات مخابراتی ، هر گونه ممنوعیت داخلی وخارجی، عدم پاسخگویی و یا اجبار بر دریافت مبالغ اضافی توسط شرکتهای خارجی فراهم کننده خدمات، هر گونه تغییرات در قوانین داخلی و خارجی، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغییرات در نرخ ارز، و کلیه شرایطی که از اراده وبگر خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- در تداوم ارائه خدمات وبگر خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت و یا دائمی آن گردد، هیچگونه مسئولیتی بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات وبگر و مسئولین آن نخواهد بود, با این حال وبگر تمام سعی خود جهت بازگشت به روال عادی انجام خواهد داد.
۱۲- وبگر حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن شرایط و ضوابط فوق الذکر تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی می شود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند . در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .
۱۳- وبگر در تمامی سرویس های خود اقدام به تهیه نسخه پشتیبان بصورت دوره ای می نماید اما به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست نسخه پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای وبگر نگهداری نمایند. لذا در صورت از بین رفتن اطلاعات خود سایت یا نسخه پشتیبان کاربر می تواند نسخه بک آپ خود را جهت بازگرداندن اطلاعات برای وبگر ارسال نماید.
۱۴- راه اندازی هرگونه آپلود سنتر یا دانلود سنتر از قبیل دانلود سنتر عکس , موسیقی , فیلم برای عموم بر روی سرور های هاست اشتراکی به صورتی که تعداد درخواست ها و کانکشن ها بیش از حد مجاز باشد ممنوع است و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی اکانت معلق خواهد شد. برای راه اندازی چنین سرویس هایی شما می بایست از هاست مخصوص دانلود یا سرور های مجازی استفاده کنید.
۱۵- ارسال سفارش و یا استفاده از سرویسهای وبگر، به معنای مطالعه کامل این قرارداد و مورد تایید بودن تمامی موارد آن توسط کاربر است.
۱۶- کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.
وبگر قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

طراحی سایت --> صفحه قوانین سایت

نظرات کاربران