لینک بیلدینگ چیست ؟بخش دوم

در ادامه ی مقاله قبل به موضوع لینک بیلدینگ میپردازیم.

مشکلاتی که در ایجاد لینک بیلدینگ با آن‌ها روبرو خواهید شد:

در این زمینه می‌توانید نکات و مطالب زیادی را از منابع مختلف به دست آوردید اما به‌طورکلی درزمینهٔ لینک بیلدینگ دو مشکل زیر نهفته است:

این کار بسیار زمان‌براست: ایجاد محتوای باکیفیت و برقراری اتصال از طریق طرف‌هایی که به این کار تمایل دارند زمان‌براست. این کار همچنین نیازمند منابع ثابت و مشخص و فردی که ساعات زیادی در طول روز را صرف به‌روزرسانی و پیشرفت کند، است.

لینک بیلدینگ به عوامل خارجی بستگی دارد: مسئله‌ای که در مورد لینک بیلدینگ وجود دارد این است که شما در آن به وب سایت‌هایی وابسته هستید که بر روی آن‌ها هیچ کنترلی ندارید. این مسئله بدان معناست که شما نمی‌توانید در نظرات آن‌ها نسبت به خدمات و محصولات خود دخالت داشته باشید.

طراحی سایت تهران

راه‌هایی که از طریق آن می‌توانید لینک بیلدینگ ایجاد نمایید

سه‌راه برای ایجاد لینک بیلدینگ وجود دارد که ساده و در دسترس است:

راه اول ایجاد محتوای باکیفیت و قابل استناد است تا از طریق آن وب‌سایت‌ها تمایل به برقراری ارتباط با شما داشته باشند.

راه دوم برقراری لینک و راه ارتباطی با وب سایت‌های معتبر است؛ چراکه گوگل به این نوع ارتباطات امتیاز بیشتری می‌دهد.

راه سوم ارتباط دادن سایت با وب سایت‌های هدف و موردنظر است. بیشتر اوقات افراد بعد از بازدید پیج، آن را به صفحه شخصی خود لینک می‌دهند این کار تقریباً فایده‌ای در بهبود وضعیت جستجوی سایت شما نخواهد داشت چراکه به دست آوردن رنکینگ از میان صفحات شخصی کار بسیار دشواری به شمار می‌آید.

خانه --> اخبار و مقالات --> لینک بیلدینگ چیست ؟بخش دوم

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران