مزایای استفاده از CDN چیست؟

 

 

-امنیت :
در سایت با توجه به اینکه کاربر آدرس اصلی هاست شما را نمی تواند مشاهده کند با این کار می توانید جلو خیلی از حملات را بگیرید یکی از نکاتی که برای طراحی سایت شما مهم است تست A/B است اگر نمی دانید تست A/B در طراحی سایت چیست را در سایت مطالعه کنید.
 
-کاهش پهنای مدیر سایت:
 
خوب شما وقتی سایت خود را دارید به طور غیر مستقیم بارگذاری می کنید پس از حجم پهنای باند شما کم نمی شود
 
-نگهداری از فایل های طراحی سایت شما:
 
این واقعا خیلی مهم است حتی اگر سیل و زلزله یا هر چیزی بیاید سایت شما فعال است و این برای سایت های بزرگ خیلی مهم است که طراحی سایت تهران آنها همیشه بالا باشد
 
-افزایش رتبه گوگل شما:
این را همه دوست دارن که سایت آنها در صفحات بالایی گوگل باشد همان طور که در بالا ذکر شد سرعت سایت تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه بندی سایت شما دارد گوگل دوست دارد سایت شما مانند یک کتاب باشد برای یک کاربر
 
-افزایش سرعت لودسایت در سایت های با کلیپ های آنلاین:
 
این خیلی مهم است برای سایت های مانند آپارات یا تماشا یا سرویس ویدئو ورزش ۳ که لود کلیپ برای کاربران آنها پایین باشد یکی از مهمترین قسمت ها در طراحی سایت این هست که شما بتوانید کاربران خود را در سایت نگه دارید که در سایت مقالاتی متنوعی درباره این موضوع هست که میتوانید آنها را مطالعه کنید.

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایای استفاده از CDN چیست؟

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران