مزایای جی کوئری

 
طراحی سایت
 
جی کوئری یک از کتابخانه های جاوا اسکریپت و برنامه اوپن سورس یا متن باز است که روی کامپیوتر کاربران اجرا شده و به آن client side گفته می شود.
به دلیل کاربردی بودن و جذابیت بسیار بالای این زبان به سرعت در میان طراحان وب به سرعت محبوب شد و طراحان وب توانستند به توسط این زبان جی کوئری ناممکن ها را در طراحی سایت ممکن کنند.
 
مزایا
 
شاید بتوان گفت که بزرگ ترین مزیت جی کوئری این است که نیاز نیست در استفاده از آن برنامه نویس حرفه ایی باشید

شما به آسانی و به راحتی آب خوردن می توانید برنامه خود را در سایت خود به اجرا در آورده و یا حتی برای بیشتر شدن سرعت طراحی سایت توانایی این را دارید تا از تعداد بسیاری پلاگین که در فضای اینترنت در دسترس دارید استفاده نمایید و از آن ها به جهت پیشرفت پروژه هایتان استفاده نمایید.

شما هم چنین قادرید تا با ترکیب این زبان با css برنامه های بهتر و جذاب تری طراحی کنید و با آن طراحی سایت خود را با سرعت و دقت بسیار بالاتری پیاده کنید تا بهترین پروژه را طراحی نمایید.

عموما برنامه نویس ها به شدت با کمبود وقت روبرو هستند که زبان جیکوئری میتواند ساعتها در وقت آنها صرفه جویی نماید. بنابراین برای این دسته از افراد استفاده نمودن از جی کوئری بسیار لازم و ضروری به نظر می آید. برنامه نویسان زبان جی کوئری به خوبی این را میدانند که صرفه جویی در زمان در نهایت باعث خواهد شد درآمد بیشتری را داشته باشید.

زیاده نویسی ها در زبان جاوااسکریپت و و پیچیده بودن پیاده سازی بسیاری از کارها تنها با زبان CSS و همچنین معایب بسیار زیاد فلش در نهایت باعث شد که زبان جی کوئریو در کنار آن AJAX توسط زبان جی کوئریدر دنیای طراحی وب سایت بسیار محبوب گردد.
 
شرکت مایکروسافت حمایت کنندگان زبان جیکوئری هستند و در بسیاری از محصولات خود از این زبان استفاده مینمایند. از این ها گذشته به دلیل متن باز بودن این زبان هر فرد و یا شرکتی میتواند در بهبود عملکردهای این زبان نقش زیادی داشته باشند. برخی از مزیت های این زبان عبارتند از:
 
۱ – مجامع جهانی بسیار زیادی در دنیا برای این زبان وجود دارند

۲ – ساختار DOM را بدون هیچ دردسری میتواند تغییر دهد

۳ – به خوبی با تکنولوژی AJAX میتواند کار کند

۴ – در داخل خودش موارد مربوط به ساختن انیمیشن دارد

۵ – به راحتی توسط آن میتوانید به آبجکت ها در داخل صفحه وب سایت دسترسی داشته باشید

۶ – پلاگین های بسیار زیادی برای آن وجود دارد

۷ – بسیاری از مشکلات به زودی و در بسته های بروزرسانی حل میشود
 
وجود متن باز یا همان Open Source باعث میشود به سرعت نشر و گسترش پیدا نماید. هیچ هزینه ای برای استفاده از آن لزومی ندارد که پرداخت گردد.

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایای جی کوئری

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران