مزایای طراحی سایت باکیفیت

 
شرکت طراحی سایت
 
طراحی یک وب سایت با کیفیت و زیبا علاوه بر گذاشتن اولین تأثیر مطلوب روی مشتریها،اید عملکرد خوبی هم داشته باشه. وقتی یه مشتری وارد سایتتان میشود، اگر سایت کار نکنه اونهم به سرعت خارج میشود و میرود سراغ یه سایت دیگر. رقیبهایتان دقیقا دنبال همون مشتری میگردند و کیفیت بهترین راه جلب مشتری و حفظش ان است.
 
سایت شما اولین تأثیر را روی مشتری میگذارد
دقیقا همونطور که هیچکس دوست ندارد دفتر کارش قدیمی و کثیف باشد، سایت شما هم باید بروز باشد. امکانات خاصی مثل عکسها و ویدئوهای با کیفیت و تنظیمات مناسب تو تصمیم مشتری برای خرید از سایت اثر میگذارند. شما که نمیخواهید کاربرهایی که وارد سایتتون میشوند فکر کنند دیگر از این شغل بیرون اومدید یا محصولاتتون هم مثل سایتان قدیمی است.
ضمنا بد نیست به این هم فکر کنید که مشتریهای شما چه آدمایی هستند و دنبال چی میگردند. وقتی ما سایتی را برای مشتریهامون طراحی می کنیم، سایت را کاملا براشون شخصی سازی میکنیم، جوری که از نظر بصری و نیازهای شرکتشون کاملا با اهداف شرکت همخوانی داشته باشد و بهترین تأثیر ممکن را در کمترین زمان روی مشتری هاشون بگذارد.
 
هر چند وقت یکبار باید طراحی سایتتان را بروز کنید؟
جواب قطعی و مشخصی وجود ندارد. هدف این است که سایت تصویر درستی از برند نشان بدهد. باید بطور دائم این پیام منتقل بشود و محصولاتتون باید به خوبی روی سایت به نمایش دربیایند. اگه یک محصول جدید داشته باشید، یا برندتونو تغییر بدهید، سایتتان باید آپدیت بشود.
میتوانید با مطالعه رفتارهای کاربرهای روی سایتتان متوجه بشوید که سایت چقدر مورد توجهشون قرار گرفته است. مثلا ببینید زود سایت را ترک می کنند؟ فقط روی دکمه صفحه نخست کلیک می کنند و جای دیگه ای نمیرند؟ این ها نشان میدهد که سایتتون اونقدری که باید خوب نیست.
قطعا همه میخواند تو پولشان را صرفه جویی کنند و ساختن سایت هم از ان خرج هایی به نظر میاید که میشود حذفش کرد. اما یه طراحی سایت خوب میتواند ترافیک زیادی را به سایتتان بکشاند و منجر به فروش بیشتر و خریدارهای بیشتری بشود. در واقع این از ان سرمایه گذاری هاست که ارزشش را دارد و همه صاحبان صنایع باید در لیست کارهایشان بگذارند.

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایای طراحی سایت باکیفیت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران