مزایای پشتیبانی وبسایت

ممکن است در طی دوره های زمانی، سایت با مشکلات متعددی مواجه شود و یا با ورود افزونه های جدید، به تنظیم مجدد نیاز پیدا کند. بنابراین باید بتوان سایت را مطابق با فاکتورهای جدیدی که وارد بازار می شود، مدیریت و اداره کرد. در صورتی که از سایت پشتیبانی نشود، پس از مدتی به لینک های شکسته، افزونه های قدیمی و از رده خارج، سیستم مدیریت محتوای غیراستاندارد و … دچار می شود. بنابراین باید به طور مدام سایت بررسی و مطابق با استانداردهای روز دنیا بهینه سازی شود.
 
ساخت سایت
 
پشتیبانی سایت ها براساس میزان امکانات و شرایط آنها صورت می گیرد. سایت هایی که بازدیدکننده بیشتری دارند، بی شک به پشتیبانی نیاز مبرمی دارند. البته این حرف به این معنا نیست که سایر وب سایت هایی که رتبه بالایی ندارند، بی نیاز از پشتیبان هستند. در پشتیبانی سایت، نمایشگرهایی که در معرض دید بازدیدکننده ها قرار می گیرند، باید به طور مداوم بروزرسانی شوند. در واقع برای تایید صحت و درستی کارکرد سایت، وجود پشتیبان ضرورت پیدا می کند. با وجود پشتیبان می توان تمام خطاها و مشکلاتی که در سایت ایجاد شده اند را برطرف کرد.
 

مزایای پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت با مهارت های خاصی همراه است و اصول و اسلوب آن در اختیار کسانی است که به بسیاری از کدهای برنامه نویسی، آنالیز سایت و تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت تسلط کافی دارند. در پشتیبانی سایت موارد زیر برای سایت حاصل می شود:
 
-حفظ و نگهداری اطلاعات سایت
 
-آپلود فایلهای با حجم بالا در سایت
 
-بروزرسانی قسمت های مختلف گرافیکی سایت
 
-ایجاد کپی های پشتیبانی از پرونده ها در سرور سایت
 
-پیاده سازی بهترین محتواها مطابق با الگوریتم های گوگل
 
-ارائه آخرین ویرایش های ساختار سایت و ماژول های جدید
 
-بروزرسانی محتوای سایت مطابق با اطلاعات ارسالی کارفرمایان
 
-کمک به مدیران سایت ها برای بروزرسانی بهتر و آسان‎تر محتوا
 
-نصب و راه اندازی ابزارهای جدید بر روی سایت به صورت خودکار
 
-آموزش، راهنمایی و هدایت کاربران برای استفاده از امکانات جدید در سایت
 
-حفظ سایت و برطرف کردن مشکلات ایجاد شده برای بازدهی بیشتر و موثرتر

خانه --> اخبار و مقالات --> مزایای پشتیبانی وبسایت

جهت دریافت آخرین مقالات و آموزشها ایمیل خود را وارد نمایید. پس از عضویت ایمیلی بصورت اتوماتیک به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد که باید وارد شده و عضویت خود را تایید نمایید.

لطفا آدرس ایمیل را بدون WWW وارد نمائید.

نظرات کاربران